reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja bardzo się cieszę, że termin na maj. Synka rodziłam w sierpniu zeszłego roku, jakie w tedy były upały 33 stopnie, straszne .
 
reklama
Powiedzcie mi czy macie juz jakieś dolegliwości z wiązane z ciążą? Ja niestety mam niesmak a na dodatek ból głowy i jeszcze jeść nie mogę. ..:(

Ja przez większość czasu czuję się tak, jakby dokuczała mi choroba lokomocyjna :D Nie jest ona może jakaś silna, ale jest mi na tyle niedobrze, jak zwykle wtedy, gdy jeżdżę samochodem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja wam napiszę śmieszną informację, od mojej sąsiadki. Wracając dzisiaj z przedszkola z córą spotkalałam sąsiadkę , której jakiś już czas nie widziałam i jak dla mnie bardzo schudła. Więc mówię jej , że wygląda jak patyk.A ona , że chudnie nie bez powodu i ma to trochę wspólnego ze mną. Powiedziała , że jej rodzice się rozwodzą, a jej matka ubzdurała sobie , że jest zdradzana . Wiecie z kim ? ze mną . Normalnie oniemiałam. Śmiać mi się chciało , normalnie mnie zamurowało. I sąsiadka stwierdziła , że chyba zrobi konfrontację jej rodziców ze mną. Jeszcze bardziej mnie zamurowało. Przykro mi , że ma taką sytuację , że jej rodzice tak się zachowują, i że jest taka sytuacja. Pocieszyłabym ją jeśli bym umiała i pomogła ale konfrontacja to chyba nie na miejscu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
Fajnie czytać, że u Was dobrze Oby tak dalej! U mnie git: węch mam od dwóch lat przytępiony, wiec nic mnie nie rusza, zasypiam wcześnie, budzę sie o świcie, czyli prawie norma, piersi mam mikre, wiec każde powiększenie przyjmuje z zachwytem i chyba zacznę je fotografować!
Mam pytanie do tych, co juz pacholę jedno mają. Latałyście w ciąży? W drugim trymestrze? Na listopad mieliśmy zaplanowane wakacje, hong kong i Filipiny. Długi lot z przesiadka... Odwoływać, kombinować, czy lecieć? Potrzebuje pozytywnej historii, ze sie da lub popukania w czoło.
 
to ja wam napiszę śmieszną informację, od mojej sąsiadki. Wracając z przedszkola z córą spotkalałam sąsiadkę , której jakiś już czas nie widziałąm i jak dla mnie bardzo schudła. Więc mówię jej , że wygląda jak patyk.A ona , że chudnie nie bez powodu i ma to trochę wspólnego ze mną. Powiedziała , że jej rodzice się rozwodzą, a jej matka ubzdurała sobie , jest zdradzana . Wiecie z kim ? ze mną . Normalnie oniemiałam. Śmiać mi się chciało , normalnie mnie zamurowało. i sąsiadka stwierdziła , że chyba zrobi konfrontację jej rodziców ze mną. Jeszcze bardziej mnie zamurowało. Przykro mi , że ma taką sytuację , że jej rodzice tak się zachowują, i że jest taka sytuacja. Pocieszyłabym ją jeśli bym umiała i pomogła ale konfrontacja to chyba nie na miejscu


No powiem ci ze wątek nadal by się do programu trudne sprawy albo dlaczego ja. Mnie chyba nic nie zaskoczy. Dzisiaj od pracownika dowiedziałam się że past do zębów używają idioci. On używa szałwia i nie ma problemów z uzębienie - wg niego. Ehhh także ten...jakieś 90% populacji to idioci w tym na to wychodzi ze ja też ;-)
 
Dzisiaj od pracownika dowiedziałam się że past do zębów używają idioci. On używa szałwia i nie ma problemów z uzębienie - wg niego. Ehhh także ten...jakieś 90% populacji to idioci w tym na to wychodzi ze ja też ;-)
Źle myślisz. Wcale nie 90%. Polska to kraj starzejący się, coraz więcej emerytów i często bez uzębienia jakiegokolwiek. Oni o paście już dawno zapomnieli. Więc nie jest tak źle :laugh2:
No ale wracając to pomysłowości ludzi, nieraz zastanawiam się czy ludziom się nudzi a może mają nudne życie i lubią sobie je tak urozmaicać
 
Dziewczyny,
Fajnie czytać, że u Was dobrze Oby tak dalej! U mnie git: węch mam od dwóch lat przytępiony, wiec nic mnie nie rusza, zasypiam wcześnie, budzę sie o świcie, czyli prawie norma, piersi mam mikre, wiec każde powiększenie przyjmuje z zachwytem i chyba zacznę je fotografować!
Mam pytanie do tych, co juz pacholę jedno mają. Latałyście w ciąży? W drugim trymestrze? Na listopad mieliśmy zaplanowane wakacje, hong kong i Filipiny. Długi lot z przesiadka... Odwoływać, kombinować, czy lecieć? Potrzebuje pozytywnej historii, ze sie da lub popukania w czoło.
Ja bym zapytała lekarza. Czy szczepionki nie potrzebne jakieś. Ja bym odłożyła wyjazd. Ale to moje subiektywne odczucia bo lubię mieć kontrolę nad tym co się dzieje
 
Dziewczyny,
Fajnie czytać, że u Was dobrze Oby tak dalej! U mnie git: węch mam od dwóch lat przytępiony, wiec nic mnie nie rusza, zasypiam wcześnie, budzę sie o świcie, czyli prawie norma, piersi mam mikre, wiec każde powiększenie przyjmuje z zachwytem i chyba zacznę je fotografować!
Mam pytanie do tych, co juz pacholę jedno mają. Latałyście w ciąży? W drugim trymestrze? Na listopad mieliśmy zaplanowane wakacje, hong kong i Filipiny. Długi lot z przesiadka... Odwoływać, kombinować, czy lecieć? Potrzebuje pozytywnej historii, ze sie da lub popukania w czoło.
nie mam takiej historii ale dziś na fb czytałam wpis jednej blogerki
tu masz link:)
Link do: Podróżowanie w ciąży - I trymestr - 10 przydatnych zasad!
Link do: Ciąża: drugi trymestr to idealny czas na podróże

NomiMalone- ale historia hahaha
 
reklama
Dziewczyny,
Fajnie czytać, że u Was dobrze Oby tak dalej! U mnie git: węch mam od dwóch lat przytępiony, wiec nic mnie nie rusza, zasypiam wcześnie, budzę sie o świcie, czyli prawie norma, piersi mam mikre, wiec każde powiększenie przyjmuje z zachwytem i chyba zacznę je fotografować!
Mam pytanie do tych, co juz pacholę jedno mają. Latałyście w ciąży? W drugim trymestrze? Na listopad mieliśmy zaplanowane wakacje, hong kong i Filipiny. Długi lot z przesiadka... Odwoływać, kombinować, czy lecieć? Potrzebuje pozytywnej historii, ze sie da lub popukania w czoło.
Hej, ja, niestety, nie mam doswiadczenia, ale ponoc 2 trymestr najlepszy na podroze. W poprzedniej ciazy, ktora niestety poronilam, planowalam w 1 trym lot do Stanow - i moja gin kazala mi duzo chodzic podczas lotu i pic, najlepiej sok pomidorowy;-) Doswiadczenie za to mam z trasa, ktora planujecie (HK i Philipines)- cudnie ;-) a co dokladnie planujecie?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry