reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

A tak nas wczoraj zasypało śniegiem. Jest pięknie [emoji301]
1512387403-8749449c75ab34d7-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia my wszystkiego próbowaliśmy, a Miłek i tak broni się przed tym jak przed ogniem. Niestety trochę na siłę musimy, no nie ma innego wyjścia. U nas też wszyscy określili ze za chwilę zabki wyjda... Podobno wyjście pierwszego zabka jest uwarunkowane genetycznie, zarówno mi jak i mojemu M pierwszy ząb wyszedł w 7 msc... Wiec idąc tym tropem Miłek w grudniu będzie miał pierwszy zab. No ciekawe zobaczymy czy to się sprawdzi[emoji57]. Piękny widok masz[emoji3] jak ja uwielbiam Święta ze śniegiem mam nadzieję że chociaż w tym roku będzie nam to dane[emoji18]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby katar jak najszybciej was opuścił.
Też słyszałam że to genetyczne z zębami.U nas dziąsła już bardzo twarde, zdarzało się, że Aleks budził się z krzykiem z rączką w buzi stosujemy od kilku dni dentinox.
@kasia0121 śliczne widoki u nas śnieg się pojawia ale za chwilę już go nie ma.W dodatku w najmniej odpowiednim momencie.Mąż dziś wracał z nocki i pomimo opon zimowych, wrócił do domu ok.godziny później (30km miał do przejechania)
 
Mamy dni wypełnione płaczem i ciągłym noszeniem na rękach. Wariactwo jakieś. W nocy Filip zrobił sobie przerwę w spaniu, obudził się o 2 w nocy a zasnął dopiero o 4.30. Po godzinie zmienilam się z mężem więc jakoś funkcjonuje. A jak tam u Was?
 
Kasia my mielismy podobna noc, Miłek obudzil sie o 2 zjadl i zasnął. Obudził się o 3 i do 4:30 nie było mowy o spaniu, leżał na brzuszku i śmiał sie do nas albo z nas ciężko ocenić. Tak po za tym to Miłek wytrwale trenuje, kreci się we wszystkie strony, podnosi się wysoko na dloniach leżąc na brzuszku, pupe unosi wysoko do góry i kolanka pod brzuszek. Łapie się rączkami o łóżeczko i mam wrazenie, że jak tak dalej będzie ćwiczył to do Świąt moze usiadzie, no zobaczymy. Jedyne co mnie martwi to fakt że nie łapię stopek, czasami się na nie popatrzy z zaciekawieniem i tyle. Zeby jak to zeby temat tabu[emoji53]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka spokojnie, nie przejmuj się. Może dla Miłoszka jego stopy to nie atrakcja. Filip też już zapomniał o swoich stopach. Jest wiele ciekawszych rzeczy dookoła, że stopy nie robią na nim żadnego wrażenia.
U nas chyba zaczyna się skok, Filip ma 32 tygodnie, a skok trwa od 33 do 37 tygodnia. Ja to zawsze mam wytłumaczenie na gorsze zachowanie synka, albo zęby albo skok:)
Mamamilka jak u Was z kupkami?
Madziolek znalazłaś coś w Zakopanem?
 
Kasia tak właśnie sobie tlumacze z tymi stopami. U nas kupki praktycznie codziennie, czasami jest przerwa 2 dni. Trafiają się plasteliny ale na chwilę obecną robi bardzo ladne[emoji3]. Kasia wytrwałości w czasie skoku, oby przeszedł delikatnie. My wczoraj wieczorem mielismy mega atak placzu, krzyku, szarpania[emoji33] pierwszy raz coś takiego widzialam. Zwalilismy to na zeby bo widać bylo, że go bola dziaselka[emoji54].

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mamamiłka ojej oby te zęby jak najszybciej wyszły maluchom.
@kasia0121 Chyba wszystkie mamy tak robią a przynajmniej większość.Ja też zawsze mam jakieś wytłumaczenie :D
Co do Zakopanego szukamy ale może pojedziemy "w ciemno" przecież zawsze coś się znajdzie :)
 
Mamamilka to gratki z powodu kupek. Jest powód do radości :). Wieczornego ataku nie zazdroszczę. Najgorsze jest to że nic wtedy nie pomaga i nie idzie dziecka uspokoić. Mój Filip też czochra niemiłosiernie zęby, ale bardziej trzonowe niż z przodu. Dzisiaj mu dałam suchą piętkę od chleba, widać było że przynosi mu to dużą ulgę.

Madzoolek a może napisz ogłoszenie że szukasz noclegu. Może akurat się ktoś odezwie. A szukasz też w miejscowościach obok?
 
reklama
Kilka ogłoszeń napisałam,obok też szukam nawet po słowackiej stronie
Ehh..teściowie do nas na 3 dni przyjechali,dzisiaj teściowa dała Aleksowi podczas mojej chwilowej nieuwagi cukierka czekoladowego..wrrr dobrze,że szybko się zorientowałam i zareagowałam :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry