reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Asia- 60 -80ml ma jedno ściąganie z 1 piersi, tyle samo ściągałam przy córkach... z tym ze jak mu podam te 80ml ściągnięte to najczęściej i to 10-20 zostawi. Tyle je tyle produkuję [emoji1]a kupy rzadkie, żółte na piersi sa ok.
Waraai- jakby mi ktoś pędzlował język wit C to tez bym się pokłóciła z całym światem! ;)po co ten nalot z Mleka zmywać?
Moje córki tak długo jadły jak Twoja i bylo ok. A 5 minut to pewnie pić jej się chce.
A próbowałaś jej zmniejszać ilość bodźców? Np. Cisza/ dźwięki lub pion/poziom? A ktoś poza tobą jest w stanie ja utulić? Bo u nas łatwiej temu, kto nie pachnie mlekiem :)
Gdzie się wybieracie w podróż? No i jak wypadła wizyta dziadków - czy to byli Twoi czy taty?bo nie wiem czy ominęłaby opis czy nie pisałaś?

A ja jutro znów mam gości... 7 dorosłych + 11 dzieci + nasza 5. Oby była pogoda to na dworze posiedzimy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Majmaj- na zaropiałe oczko tez moje mleko? Coś nam dziś ropieje i jakby lekko spuchło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurczę, aż mnie korci, żeby ściagnac i nakarmić Młodego z butelki, żeby zobaczyć ile je, bo nie mam pojęcia. Caly odciagniety pokarm zamrażam, na zaś.
Za to jak wyszliśmy ze szpitala to wypijał ok 50 ml na karmienie. Jak karmiłam butlą przez rozgryziona brodawkę.
Więc wydaje mi się, że Twój Karol to je jak wróbelek.

Cóż za impreze robisz jutro Karlik? Dzień taty tak hucznie świętujecie? :)
Znów się narobisz i napieczesz.. eh.. masz energie kobieto.
 
Hejo! U nas po wczorajszym szale karmieniowym względny spokoj w tym temacie - grzeczne 8 karmien. Bylysmy na spacerze w chuscie wzbudzajac powszechny zachwyt (oj jakie malenstwo! Jaki slodziaczek maly!), zahaczylysmy o kilka sklepow. Dolny Mokotów ma to do siebie, ze sklepy zlokalizowane w starych blokach maja schodki! Wejscie do nich to ekwilybrystyka niezla. A z chusta rach ciach :) i uslyszalam od pani w papierniczym (kupowalysmy papier kolorowy i balony - bedziemy stymulowac zmysly), ze 'swietnie dziewczyno wygladasz miesiac po porodzie! Nic tylko dzieci produkowac' [emoji23]
Cos w tym jest Karlik, ze zapach mleka rozprasza ;) mala dzis taaaak slodko spala na klacie u tatusia. My sie smiejemy, ze ja po prostu mam dwa rozpraszacze, stad taki spokoj na tatowej klacie. I sluchajcie jaki mala dzis usmiech tacie zaserwowala! Taki jak nigdy do tej pory. Wygladal na mega swiadomy. Az sie wzruszylam :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaAWR- kurka przy Twoim faktycznie jak wróbelek-he he ale Te 400g tygodniowo przybywa na wadze wiec nie jest źle. Moje poprzednie tak samo jadły- jedna chuda jak patyk a druga bardziej "kobieca" :)
ImpreZka to takie podziękowanie ludziom którzy nam pomagali przy odbieraniu i wożeniu dzieci jak byłam w ciąży i nie mogłam się ruszać.
Olo- produkuj produkuj! Mnie dziś gin już o antykoncepcję pytała :) czy potrzeba i co bym chciała [emoji13]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak Karliku, mleczko na oko jest ok. No i masaż na wszelki wypadek. Wiktoria tak jak Karol nawet z butli zjada niewielkie ilości. Aż tylu gości? Chyba Ci współczuję... My jutro planujemy grilla z teściami i zaprzyjaźnionym małżeństwem w ciąży. Chciałam kupić coś wyjątkowego i fajnego w prezencie dla noworodka- chłopca i jego trzyletniej siostry. Dla niej postawiłam na lalkę Metoo z imieniem (a właściwie torebeczkę, fajna jest), ale dla noworodka nie wiem co kupić. Poradzcie coś extra, coś czego normalnie się nie kupuje ( bo oni na bank mają wszystko!)
 
Dokladnie @Olo32 - produkuj. Twoje relacje z porodówki dech zapierają :)
Gratulache udanego chustowego spaceru! Jak długo Maryś wytrzymuje w takiej pozycji?
A ten uśmiech to na pewnona Dzien Taty był. W końcu dziecko nieglupie, wie jak sprawić tacie prezent najmilszy dla serca :)

@Karlik - 400g w tydzień to jest niesamowity wynik przy takich małych porcjach. Widać, że wszystko się ładnie przyswaja, bo i kupy u was rzadko. Mój je wiecej, ale też kupy czesto i sporo jest tych białych grudek z niestrawionego białka więc to takie nieefektywne jedzenie. No ale cóż. Taki nasz urok :)

@MajaMaj- może jakieś gryzaki fajne? Na blogu "sroka o" pisała o takim grzybku gryzaku, Sophie De Villie czy jakos tak. Mnie się spodobał bardzo. Jest w sklepie ekomaluch.pl
 
Nam się dzisiaj czytanie zepsuło. Przy opisach tortur Młody się nudził i zasypiał momentalnie, ale na opisach scen erotycznych jakiś taki pobudzony był dzisiaj. Hmm.. może to jednak nie jest odpowiednia lektura dla miesiecznego dziecka?
 
reklama
O Matyldo! Co Ty czytasz temu dziecku? Żyrafa Sophie jest świetna- właśnie od nich dostaliśmy przy poprzednim potomku więc na pewno mają ... Ale dzięki za pomoc!
Czytam właśnie o prawidłowym przyroście wagi i tam jest info 112-200 g tygodniowo. To wg takich wytycznych jesteśmy w normie. Po co mi ta waga??? Nigdy nie miałam i do głowy mi nie przyszło żeby się zamartwiać, a teraz schizuje jak jakiś świr!
 
Do góry