reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Straszneee informacje.....nie zna sie dnia i godziny...myślałam że wczorajsze info o Zbigniewie Wodeckim będzie najsmutniejsza informacja a tu od rana kolejne wiesci....

A my dzis mamy usg bioderek popołudniu ...ale czas leci co...juz uwierzyć że moja córcia niedlugo miesiąc skończy...
 
OLO GRATULACJE!! Dzielna mama!!

milklaklaudia- to Ciebie Klaudia przetrzyma..... Najważniejsze że wiesz że wszystko OK. A potem będa dalsze plany. A Twój suwaczek już zapisuje "jesteś szczęśliwą mamą".
Lalamido- moja młoda 8 lat - Michael Jackson i Slash. ( choć Steavie Wonder i Sebastian Bułecka również w jej guście)
Koniczyna05- a nie da się wypisać na własne żądanie i leczyć w domu?
waraai- baran to w marcu :-) teraz juz rodzimy bliźniaki.Daj znac co tam po wizycie, jakieś ślady ruchu, czy Ty juz jesteś na etapie że chcesz rodzić czy jeszcze? ;-))
marta:-) oby usg wypadło dobrze ( miałam jedną córę w szynie - nie polecam ;-))
DaWo- TRZYMAMY KCIUKI!! i super, im szybciej tym lepiej. Zwalniajcie ta kolejkę bo ja nie chcę w czerwcu rodzić! ;-))


ja wczoraj 23-24 znów miałam mocne skurcze kręgosłupowe nawet - co 10 minut i cisza.....frustrujące
ale słońce jest to jakoś idzie.
Dzisiaj spacerkiem całą rodziną poszliśmy do szkoły tak ślicznie na dworze że ani ja ani mąż nie chcieliśmy przegapić porannego spaceru :-)

Nawet nie staję na wagę od tygodnia - po co się denerwować - dogadzam sobie żeby się na zapas najeść szczypiorku, pomidorków, truskawek, rzodkiewek......
 
reklama
Mnie dziś brzucho pobolewa skurczowo cały czas. I czuję jak mnie mały ciągnie w dół. Wczoraj odeszła chyba reszta czopa. Poczekam na rozwój sytuacji może przejdzie a może na IP pojadę bo dziś na oddziale moja gin.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry