reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Oczekujący:

DaWo: między 15 a 28 maja (czekamy na rozwój sytuacji)
Marysia787: od 21.05 czekamy na rozwój sytuacji
*Ula*: od 21.05 czekamy na rozwój sytuacji
milkaklaudia: od 22.05 czekamy na rozwój sytuacji
Marta&Hania: 24.05
Lalamido: 26.05 (lub wcześniej)
waraai: 29.05
karlik: 30.05 (lub wcześniej)
 
reklama
8 nas zostało

Marta:) ja tez tak z siłami po porodach miałam!! To hormony na bank Cie pchają. Pamietam jak cała działkę skopałam az sie bałam czy macicy nie urodzę Ja waga wyjściowa 56kg wzrost 168cm a teraz... Okolica 70 kg :)

Jak tak dalej pójdzie to znow bedzie trzeba włosy i paznokcie na porodówkę robić...
 
Uf.. nienadążam za Wami.. niby Mały śpi i je grzecznie, ale w domu jest tyle do zrobienia, że tylko przy karmieniu na komórce zaglądam do Was.

@Klaudia_i_nikodem - cieszę się, że jednak do nas zaglądasz. Jesteś silna kobieta i dasz sobie radę. Jestem tego pewna. Co tam ludzie.. część na pewno chciałaby pomóc ale nie wie jak, i tak, jak dziewczyny piszą, boją się poruszać temat, żeby Cię nie urazić. Część pewnie ma to gdzieś. I niech sobie myślą co chcą. Ty masz swój największy skarb i On Ci wszystko wynagrodzi. Nikodem zawsze będzie dla Ciebie iskierką szczęścia, nawet w najczarniejsze dni.
A jak będziesz chciała się wygadać, albo popsioczyć to wal do nas!
A Nikodem to w ogóle super przystojniak. Boskie ma te kędziorki :)

@DaWo - trzymaj się tam i powodzenia. Tylko się nie stresuj. Pomyśl sobie, że to ostatnie dni relaksu i wypoczynku przed wielkim dniem. No i ródź szybko, bo pierwsza w kolejce jesteś :)
 
A ja się urobiłam znowu. Musiałam stworzyć strój króla na przedstawienie małemu i udało się [emoji16] . Szczyt elegancji to to nie jest ale korona złota jest ? Jest. Peleryna z aksamitu jest ? Jest. Na około biały miś jest? Jest. A najlepsze jest to że nawet igły nie wyjęłam [emoji41] . Wszystko trzyma się na kleju tapicerskim co mi został po kanapie [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495543181-aaaaaa.jpeg

Moje dzieło [emoji41] [emoji41] [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik ja na wagę już nie staje chyba od miesiąca. Po co się denerwować :)

Waraai coś czuję że będziemy czerwcowkami chociaż Ty już jakieś rozwarcie masz bo ja to nic...

DaWo trzymam kciuki co by uniknąć wszystkich metod wywoływania. Spokojnie sobie lez tak jak dziewczyny piszą :) relaks :) ja też się boję że u mnie tak może być bo jak narazie nic się nie rusza...

Lalamido Przypomnisz powód cesarki?
 
Karlik ja na wagę już nie staje chyba od miesiąca. Po co się denerwować :)

Waraai coś czuję że będziemy czerwcowkami chociaż Ty już jakieś rozwarcie masz bo ja to nic...

DaWo trzymam kciuki co by uniknąć wszystkich metod wywoływania. Spokojnie sobie lez tak jak dziewczyny piszą :) relaks :) ja też się boję że u mnie tak może być bo jak narazie nic się nie rusza...

Lalamido Przypomnisz powód cesarki?
Zmiany barwnikowe naczyniowki oka w formie wzrostu i rozwarstwienie siatkówki. Okulistka podejrzewa czerniaka oka prawego. A że już jednego skorupiaka zlośliwca miałam to wolą mi syna wyciąć z brzucha niż sprawdzać co się stanie z moim okiem przy porodowym wysiłku. Po porodzie czekają mnie dluuuuugie badania bo ze względu na stan błogosławiony nie mogli dokonać pełnej diagnozy. Taka sytuacja [emoji6] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zmiany barwnikowe naczyniowki oka w formie wzrostu i rozwarstwienie siatkówki. Okulistka podejrzewa czerniaka oka prawego. A że już jednego skorupiaka zlośliwca miałam to wolą mi syna wyciąć z brzucha niż sprawdzać co się stanie z moim okiem przy porodowym wysiłku. Po porodzie czekają mnie dluuuuugie badania bo ze względu na stan błogosławiony nie mogli dokonać pełnej diagnozy. Taka sytuacja [emoji6] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Łosz kurde.
Jagienko, nie strasz. Tulam mocno!!

Idę spać chyba... Kapie i grzmi.

Ala zaliczyła dziś karmienie przy biureczku obsługi klienta w PZU :D jak pojechałam złożyć wniosek o wypłatę z ubezpieczenia, ale pani była tak miłą, że w czasie wypisywania dokumentów karmiłam córeczkę - uprzednio oczywiście spytałam, czy jej to nie będzie przeszkadzać. :D Klientami pozostałymi kazała się nie przejmować :D Są mili ludzie w instytucjach :D bo wcześniej mnie wzięto bez kolejki, gdyż Alicja powoli odpalała syrenę strażacką :D

Ala a`la Jeremi, taki pasiak chłopcowy, a co:
18643600_1461824413839687_2107135076_n.jpg
 
Do góry