reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
1494591360-aaaaaa.jpeg

Oj jak pięknie ! Idealny dzień na rodzenie dzieci [emoji7]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494591360-aaaaaa.jpeg

Oj jak pięknie ! Idealny dzień na rodzenie dzieci [emoji7]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi już jest wszystko idealnie, tylko mała ma opory[emoji16] ja to mam takie wyobrażenie , że rano się zacznie i wieczorem urodzę, nie wiem jak mi przyjdzie w nocy jechać do szpitala czy w ogóle pozbieram żeby jechać, a taka mądra miałam być i wszystko wiedzieć [emoji13] właśnie piekę placek z rabarbarem i już bym chciała jeść [emoji21]
Nie wiem czy już wam pisałam ale mam strach jeszcze że trafię na oddział głodna [emoji53] jakby to było najważniejsze żeby mieć pełen żołądek [emoji27] głupia ja[emoji22]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaAWR super, że wychodzicie akurat pogoda Wam dopisała :)
Gulba trzymamy kciuki jak juz sie zacznie to już sie samo potoczy i nie wiadomo kiedy urodzisz :)
DaWo
To ja mam na odwrót - boję się że będę akurat mocno najedzona wtedy wszystko podnosi mi się do góry i ciężko mi się oddycha i mam mniej sił. chociaż to chyba nierealne bo zanim zjem i potem zanim urodze to już żołądek zdąży chyba strawic :) najgorsza jest dla mnie pierwsza godz po zjedzeniu.... Wolę jak mam lekko pusty żołądek.
 
Mi już jest wszystko idealnie, tylko mała ma opory[emoji16] ja to mam takie wyobrażenie , że rano się zacznie i wieczorem urodzę, nie wiem jak mi przyjdzie w nocy jechać do szpitala czy w ogóle pozbieram żeby jechać, a taka mądra miałam być i wszystko wiedzieć [emoji13] właśnie piekę placek z rabarbarem i już bym chciała jeść [emoji21]
Nie wiem czy już wam pisałam ale mam strach jeszcze że trafię na oddział głodna [emoji53] jakby to było najważniejsze żeby mieć pełen żołądek [emoji27] głupia ja[emoji22]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zuch dziewczyna [emoji41] [emoji106] .

Ciasto z rabarbarem... mniami ... tak mnie naleciało na słodkie że nutelle wyjadam [emoji12] .

A o głodne brzucho się nie martw [emoji41] . Ja po drodze do szpitala na frytki do McDonald'a pojechałam.
Jak coś to buła w jedna rękę, berlinka w drogą i pomidor [emoji7] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna Gratulacje synka, wypoczywajcie i uczcie się siebie nawzajem :) zdrówka dla mamy i maluszka :) jak będziesz miała więcej siły to napisz coś więcej :)

No w końcu się coś ruszyło :)
 
Koniczyna, jak to wczoraj?? Dzisiaj miało być? Napisz coś więcej jak będziesz w stanie ;)
Dziewczynki mój dzisiejszy dylemat to imię. Karolina czy Wiktoria?
 
reklama
Lalamido - o bar mleczny macie blisko? Zazdroszczę - to moje ulubione jadłodajnie :-) A leniwe wczorajsze mi o nich przypomniały!
mamaAWR- SUPER!! Wracaj wracaj trzeba listę przechwycić :-)
Koniczyna05 - Gratuluję. Piękna nowina.

Wspaniały dzień, przekrój całej wiosny, ciepło, mocne słońce, oberwanie chmur, burza z piorunami i znów słoneczko i miło :-)

Wyniki odebrane - można rodzić ;-) choć nic się nie zapowiada, a czuje się jak młody bóg, nawet mnie plecy po całym dniu zasuwania nie bolą! Sto razy lepszy ten 37/38 niż 30 - ty tydzień ;-)
 
Do góry