reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
No ja nie wiem.
Przy drugim boję się bardziej, niż przy pierwszym, bo wiem, co mnie czeka.
Wtedy lęk przed nieznanym, a i żadne wyobrażenie czy opowieści nijak nie oddały rzeczywistych doświadczeń i doznań.

Co tam - boję. Jestem przerażona. :]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ta dziewczyna co urodziła w domu to też po 2latach drugie, jeszcze rano była u ginekologa i nic nie wskazywało, i w 3 godziny już dziecko było, nawet nie pękła... I tak myślę że przy pierwszym dziecku jest się bardziej czujnym na pierwsze objawy, ja np czekam aż mi się krew pokaże jak przy Franku miałam, ale wcale tak być nie musi... Tyle wiem że nic nie wiem,a jeszcze ta cholerna heparyna[emoji34] jakbym coś czuła to mam nie brać- przeważnie biorę ok 19:00, a dzisiaj nie wiedzialam co robić i przed chwilą połowę wylałam a resztę wstrzyknęłam, też tak na własne widzimisię,a lepiej żeby 12godz przez porodem odstawić....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się zastrzelę...
3.07....ale ale....
...zawsze jak się budzilam o tej godzinie przechodziła mi.do łóżka moja mała psina. Pakuje się w nogi na narzute i śpi ze mną do rana. Ok.
Dziś po wczorajszej nieprzspanej nocy spałam jak suselek...i co? Przyszła ta franca o 3ej, sztura mnie nosem, to wstałam, bo myślę sobie pewnie chce wyjść...idę jak w amoku ją wypuścić na ogród a ta myk i do łóżka...zwinęła się w pęk i śpi w najlepsze....spojrzałam na zegarek i co widzę????

Godz....3.07......:'(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry