reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kurcze jakoś mi serducho zaczęło walić i zwymiotowalam, nie mogę się uspokoić teraz.... Co robić...[emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Matko co się dzieje ? A mierzyłaś ciśnienie ?

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale podejrzewasz, że coś złego się dzieje czy po prostu organizm się oczyszcza? Zjadłaś coś co mogło zaszkodzić?
 
Ciśnienie ok, cholera wie co jest, melise wypije może się ogarnę.... Ale trochę mam nerwy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy na 15, potem na 22 ale to chyba jeszcze nie to...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciśnienie ok, cholera wie co jest, melise wypije może się ogarnę.... Ale trochę mam nerwy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie i bez nerwów. Weź kąpiel , wdech i wydech... facet pod pachę i na mały spacer idźcie.
Ty chyba ta pełnia na nas tak działa. Mnie łapią dziś nerwobóle gardłowe i też mnie czyści. Spokojnie [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No spanikowałam trochę... Małą się rusza, mąż robi melisę myślę że się uspokoję, brzuch mi się dwa razy zrobił twardy ale teraz spokój. Może zdenerwowałam się tą córka koleżanki co w domu urodziła i teraz mi to wychodzi- taka pieprzona nerwica[emoji51][emoji36][emoji22] ale tej przepowiedni siostry trochę się obawiam[emoji54] żeby już byla połowa czerwca...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ogarniam swego błogosławionego stanu. ;)

Przez cały dzień bez skurczy (no, jeden się przypałętał). Romantyczna randka też nic nie poruszyła w bazie (co mnie akurat cieszy i daje nadzieję na podtrzymanie takiego stanu rzeczy). Czuję się tak dobrze, że aż mi głupio. Nawet zadyszki na schodach nie mam.
Chyba skręcę łóżeczko.. :p


Natomiast - rodzimy jednak razem. Najwyżej (ma zaznaczone) go wyproszę, jeżeli będę chciała być sama. :]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No spanikowałam trochę... Małą się rusza, mąż robi melisę myślę że się uspokoję, brzuch mi się dwa razy zrobił twardy ale teraz spokój. Może zdenerwowałam się tą córka koleżanki co w domu urodziła i teraz mi to wychodzi- taka pieprzona nerwica[emoji51][emoji36][emoji22] ale tej przepowiedni siostry trochę się obawiam[emoji54] żeby już byla połowa czerwca...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie daj się nerwicy [emoji6] , ty tu rządzisz a nie ona ! Mówię Ci to ja , również z nerwicą.
A siostra nie będzie Ci mówić kiedy masz rodzić i nam Cię tu straszyć. A jak zaczniesz rodzić to nawet super ! Bo tylko o jakiś roztrojach żoładkowych gadamy [emoji12] a tak to będziemy czekać na wieści od Ciebie [emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry