reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć! :)

Pada.
Maj pełną gębą, już widzę z jaką radością kawaler wyjdzie do szkoły (jakby w ogóle szalał z zachwytu i bez tego).

Wróciłam już dziś nawet z zakupów! Świeże bułki, to i tamto do kanapek. Leżę, aż furczy. :p

Wczoraj ogarnęłam przemeblowanie.
Meble poprzesuwali chłopcy, ale książkami z regałów i całą resztą zajęłam się ja (mimo ich chęci, ale wolę nie myśleć, jaki chaos by mi zakwitł na półkach ;]).
Do łóżka wlazłam w końcu po 23.
Nie wiem, co będzie, jeżeli przed przeorowadzką będzie trzeba rozłożyć łóżeczko..
Podwieszę je chyba. :D
 
reklama
A my dziś zrywka z ciepłego łóżeczka bo młody na 8 do szkoły...mamo gdzie plecak...i buty...a z czym kanapka...a mogę mleko do picia...a dlaczego uszy mam myć , kiedyś myłem... a mam dziś wf...a o której po mnie przyjedzie ktoś... spódnica przez ó... dziś dyktando, i sprawdzian z mnożenia do 100.
Mamy tak pochybaną szkole że masakra. Nie ma ferii czy świat bez nauki bo ciągle sprawdziany. Nauczycieli nie ma przez miesiąc po czym przychodzą i sprawdziany robią. I wszystkiego uczymy my rodzice. I każde dziecko musi mieć papierek z orzeczeniem jakiejś dysfunkcji bo to podnosi punktacje i procenty w tabelkach pani dyrektor... wrr... 2 klasa 7 latków a przerabiają materiał już z 3 klasy... i jeszcze mają pretensje że dzieci są nabuzowane i nie siedzą ładnie w ławkach.... mam nadzieję że uda nam się zmienić szkołę... wrr już się nakręciłam [emoji43]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Ja już wyprawiłam męża do pracy i wróciłam do ciepłego łóżeczka. Tak mu się marzyło, że w majówkę urodzę i będzie miał już wolne a tu nici. Młody się jego planami nie przejmuje :)
Dzisiaj wizytuje o 12:40 a potem jedziemy po wózek. Pogoda taka paskudna że masakra. Oberwanie chmury jakieś. Lepiej by było wogóle nie wychodzić.
 
Dzień dobry. Spałam dzisiaj od 23 do teraz z jedną przerwa o 6 więc sen powrócił - pewnie na moment. U nas lało całą noc i teraz Też jest okropnie. Tak jak piszecie ja się zaczęłam zastanawiać nad kupnem jakiegoś kombinezonu bo jak ma być tak przez cały maj to chyba dresik który kupiłam nie sprawdzi się....
 
Ja kupiłam pajac taki wierzchni grubszy bawełniany za całe 10 zł na allegro :-p... w razie czego zawsze można dodatkowo okryć kocykiem... A i gdzieś w kartonach na strychu mam grubszą kurteczkę na 62 po Marysi, ale nie wyciągałam bo przecież to nie ta pora :D

Ktoś się chwalił ostatnio swoim bębenkiem... oto mój zacny :D
18289775_1481364485231009_992074284_o.jpg
 

Załączniki

  • 18289775_1481364485231009_992074284_o.jpg
    18289775_1481364485231009_992074284_o.jpg
    95,9 KB · Wyświetleń: 128
Ostatnia edycja:
Ja kupiłam pajac taki wierzchni grubszy bawełniany za całe 10 zł na allegro :-p... w razie czego zawsze można dodatkowo okryć kocykiem... A i gdzieś w kartonach na strychu mam grubszą kurteczkę na 62 po Marysi, ale nie wyciągałam bo przecież to nie ta pora :D

Ktoś się chwalił ostatnio swoim bębenkiem... oto mój zacny :D
Zobacz załącznik 804986
Przepiękny...
Ja się swoim bębnem chwalić nie będę bo się nie mieści w kadrze...:-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
113 cm obwodu!
18279921_1441626152526180_841946635_n.jpg

@Karlik nigdy wyczynowo sportu nie uprawiałam!! :)
Szyjkę zepsuł "lecząc" nadżerkę lekarz w 2003 r. i mam na niej sztywną bliznę, "dzięki" czemu nie jest elastyczna i traci swoje wrodzone właściwości...

Idę zrobić pranie i upiec ciastki, bo już kurna wszystkie zjedli!!!! Wyobrażacie sobie to??!!??!!

:p
 
reklama
113 cm obwodu!
18279921_1441626152526180_841946635_n.jpg

@Karlik nigdy wyczynowo sportu nie uprawiałam!! :)
Szyjkę zepsuł "lecząc" nadżerkę lekarz w 2003 r. i mam na niej sztywną bliznę, "dzięki" czemu nie jest elastyczna i traci swoje wrodzone właściwości...

Idę zrobić pranie i upiec ciastki, bo już kurna wszystkie zjedli!!!! Wyobrażacie sobie to??!!??!!

:p
Adoptuj mnie, zjem wszystko [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] !!!

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry