reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A ja mam Święta wyjezdne i postanowiłam że nic nie robię :) jedynie dom trochę ogarnę ale w sumie sprzątam na bieżąco i nawet półki mam czyste w szafkach :) zawsze 3 dni stałam w kuchni a później ledwo co przy stole siedziałam :) w tym roku laba :) a i tak dwa dnia nas nie ma.
Właśnie miałam dzisiaj mocz zawieźć i jechać na morfologie żeby wyniki mieć na wt na wizytę i niestety mocz poszedł do toalety nie zdążyłam nic złapać bo przypomniało mi się oczywiście na końcówce :D ale jak oddam drugi na czczo to chyba też będzie ok...
Wydaje mi się, że to powinien być pierwszy mocz po obudzeniu. Też zdarzało mi się zapomnieć ;) może zadzwon do lekarza i zapytaj?

@Karlik - z tą aktywnością u mnie podobnie. W ciąży odpuscilam czesciowo, bo albo nie mialam sily, albo mi cos dokuczalo. Ale jak juz lekarz powie, ze moge cwiczyc to lece do trenerki, która mi rozpisywala trening dla kobiet w ciazy i cwicze :)

Ja sie witam piatkowo. Nawet sie wyspalam :) miłego Dziewczeta!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klaudia to znaczy że norma jest 5-25 a ja mam ich 23
Ja mam poziom 15, więc się nie wypowiem jak to jest, jak się ma w górnej granicy normy. A co mówi lekarz? Są w normie, więc chyba o wielowodziu nie mówimy. Jeśli dziecko rozwija się prawidłowo to wydaje mi się, że wszystko ok.
 
Dzień dobry!
U mnie znów pochmurno i nadal mam lenia, ale trzeba chałupę ogarnąć, pomimo, że na święta wyjeżdżamy do teściów. Miałam coś upiec.. ale mi się odechciało, ech..

@Martussa82 - ja dzisiaj śpię za Ciebie. Zwykle wstaję razem z mężem, jak on idzie do pracy, a dzisiaj, jak tylko zamknęłam za nim drzwi to od razu wróciłam do łóżka. Mogłabym już z niego nie wychodzić.. zieeew..
 
Olo nie mówimy jeszcze o wielowodziu, bo cały czas norma. W poprzedniej ciąży też tak miałam więc być może taka ma uroda. Żadne usg nie wykazało nie prawidłowości. Wręcz mały jest wilkosciowo większy jak na tc. Lekarz powiedział że poprostu trzeba na to patrzeć nic więcej.
 
Cześć dziewczynki, u mnie dziś wizyta, ale taka co to zazwyczaj nic nie wnosi więc się nie jaram zbytnio. Ja bym chętnie w nocy pospała, ale mój dwulatek jak już pisałam jest pierwszy tydzień w swoim pokoju i jak się przebudzi to mnie woła. Dzisiaj bolały go nóżki w nocy i kazał sobie masować. Dobrze, że rano tatuś go przejął przed 8 a ja sobie odespałam prawie do 10. Najbardziej lubię spać rano :)
 
reklama
Olo nie mówimy jeszcze o wielowodziu, bo cały czas norma. W poprzedniej ciąży też tak miałam więc być może taka ma uroda. Żadne usg nie wykazało nie prawidłowości. Wręcz mały jest wilkosciowo większy jak na tc. Lekarz powiedział że poprostu trzeba na to patrzeć nic więcej.
No to trzymaj rękę na pulsie i tylko się cieszyć, że wszystko dobrze :)
 
Do góry