reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jak jest z wymazem na GBS przy wkładaniu luteiny?
Ja własnie sobie zaaplikowałam i zastanawiam się czy lekarka jutro nie chciała mi wziąć wymazu
A o której masz jutro wizytę? Po całej nocy chyba nie powinno być problemu. To w końcu zupełnie inne sprawy i luteina nie powinna mieć wpływu na wynik.
 
reklama
Wiem tylko, że w Medi jest ten "pakiet maluszka" w którym są wszystkie obowiązkowe szczepienia i jakieś zniżki na te dodatkowe. Preferują też raczej szczepionki skojarzone niż pojedyncze. Poza tym to nie mam pojęcia jak to się cenowo układa. Jakościowo - jak się trafi. Ginekologa na prowadzenie ciąży poleciła mi koleżanka z pracy i jestem zadowolona (dr Pietraszek). Wcześniej jak chodziłam do Medi z różnymi przypadłościami to nie powiem, żebym miała dobre zdanie na temat ich opieki medycznej.

A propo kuchni - Twoja lodówka wygląda zupełnie jak moja :D

@Karlik - znam te przepychanki. Miałam podobnie z ubezpieczeniem Allianz i też się poddałam w którymś momencie. Szkoda mi było czasu i nerwów na tę całą papierologię.

@Klaudia_i_nikodem - nie martw się, z położną na pewno dacie radę! Najważniejsze, żeby z młodym było wszystko ok i żeby poród się udał. Wierzę, że tata się odnajdzie za jakiś czas. Przecież ludzie tak nie znikają z dnia na dzień, bez śladu, bez powodu. Pojawi się w najmniej spodziewanym momencie. A Ty teraz myśl o swoim i Nikosia zdrówku.
To się zorientuję przy kolejnej wizycie. Ja z mojej gin nie jestem jakoś super zadowolona. Pewnie gdyby cos bylo nie tak to bym ja zmienila, bo jest troche chaotyczna i zakrecona ;)

Tez kolekcjonujesz magnesy? :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha ☺ a luteine zakladasz aplikatorem? Dziewczyny maja racje ona noe wplynie na wynik tak jak i mocz oddajesz do badania w niej tez potrafia plywac smieci z luteiny a nie zmienia to wyniku.
Ja wczoraj bylam na przedostatnich zajeciach w szkole rodzenia i byla nowa dziewczyna bo robi szkole rodzenia w szybszym tempie i chodzi po roznych grupach bo szok w ciazy z czworaczkami mowila ze jak sie dowiedziala to 3 dni nie wiedziala jak ma na imie haha ☺
Milego dnia dziewczynki pewnie u wielu bedzie pracowity przed swietami wiec nie przepracowywac sie ☺
 
MamaAWR-to zupełnie inaczej niz ja- ja jestem bardzo aktywna poza ciąża ale w ciąży musiałam odpuścić. Na początku bo kilka razy poroniłam a od połowy bo zawsze problem z szyjka :( juz sie nie moge doczekać kiedy skończę połóg:)
Asia- tak,zakładam aplikatorem luteinę.mocz oddaje do badania wkładając tampon do pochwy- wlasnie zeby nic nie wylatywało:) czworaczki!! Jak to sie mogło stać??!!

Moje dziecko dzis wstali o 6:30!! Standard - do szkoły ledwo daje sie obudzić a ze dzis wolne....
Ja baaaardzo zle spałam w nocy. Co godzine budziłam sie ze stresu :( chyba mam lek przed wizyta.
 
A ja mam Święta wyjezdne i postanowiłam że nic nie robię :) jedynie dom trochę ogarnę ale w sumie sprzątam na bieżąco i nawet półki mam czyste w szafkach :) zawsze 3 dni stałam w kuchni a później ledwo co przy stole siedziałam :) w tym roku laba :) a i tak dwa dnia nas nie ma.
Właśnie miałam dzisiaj mocz zawieźć i jechać na morfologie żeby wyniki mieć na wt na wizytę i niestety mocz poszedł do toalety nie zdążyłam nic złapać bo przypomniało mi się oczywiście na końcówce :D ale jak oddam drugi na czczo to chyba też będzie ok...
 
reklama
Do góry