reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Natury się nie oszuka :D można spróbować wszystkiego ale i tak malenstwa znają odpowiedni czas dla siebie na wyjście ...
Ja spróbuję mycia okien, sprzątania i 3xS ;). A o masażu krocza myślałam ale zapewne nie zdążę hihi ;) bo teraz święta i czas zleci...
U nas dzis deszcz i zimno....bleee i ostani dzień w szkole....od jutra będziemy dłużej spać. ...o ile Córeczka w brzuchu pozwoli...

aaa i po świętach obiecuje torbę do szpitala spakować. ...ja caly czas nie mogę sie zebrać bo nie czuje że to już. ...;)
 
A musi być taty[emoji39] przepraszam nie mogłam się powstrzymać [emoji57]
he he he - dokładnie - wiesz - ojciec jest zawsze domniemany :-)

Jak moja koleżanka wypiła olej rycynowy to urodziła praktycznie w aucie w drodze do szpitala. Wchodziła na IP z główka dziecka w rękach między nogami :-) ( 3 poród) :-))

Na jednych działa kawa - na innych nie

Dzień dobry - fatalna noc za mną, coś gdzieś spadło w domu i narobiło tyle hałasu, że postawiło nas na równe nogi. Ja oczywiście potem nie mogłam zasnąć, plus młodsza przyszła do łóżka.
Na razie u mnie piękna pogoda, słoneczko i miło.

Zrobiłam listę zakupów na święta i złapałam się za głowę. Musze ogarnąć to sama bo mąż dziś wyjeżdża i wróci w pt wieczorem! Jutro już chyba zacznę robić spody a mazurki, dziś zapekluje mięso na wędlinę.
 
Tylko nie szalej Karlik z tym przygotowywaniem na święta bo o ile pamiętam masz się oszczędzać ;)
ja sie madruje bo moi rodzice w tym roku wyjeżdżają nad morze na święta, wiec w pierwsze święto do teściów jedziemy, co prawda 120 km ale jedziemy...bo jeszcze mam swoich dziadków wiec ich chce poodwiedzac wiec tylko przygotowanie zostaje na drugie swieto.... ale od jutra powoli trzeba zacząć. ...
Ale jutro będą pomocnicy w domu hihi...starsze rodzenstwo :rofl::D
 
Dzień dobry!
U mnie dziś zimno i pochmurnie. Wczoraj też tak było i jak wyszłam do apteki to mnie tak wygwizdało, że hej... Spałam potem i się grzałam przez 3h pod kołdrą.

@Karlik - nie szalej, tak jak marta mówi. Powiedz gościom, że każdy ma przynieść coś ze sobą na święta. Rozdziel obowiązki, popracuj trochę palcem wskazującym :)

@Martussa82 - gratuluję wyspania się :) jakie metody tym razem zastosowałaś?

Czytam sobie o tych czopach i śluzach i powiem wam, że ja już od kilku tygodni mam taki rzadki śluz jak w dni płodne i poważnie się zaczęłam martwić czy to nie wody płodowe, ale lekarz mówi, że jest ok. Chciałam sobie kupić te testery do sprawdzania samodzielnie w domu, ale jakoś nigdzie w aptece tego nie mają. Wam się udało może dostać takie paski do testowania czy nie ma wycieku wód?
 
Mi Ginka mówi na wizycie poziom wód i mówi że oki to nie kombinuje, a to dlatego że mnie zaczęło by to stresować, bo jak bym miała te paseczki to bym pewnie przy każdym spadku formy hormonalnej sprawdzała.
 
Dzień dobry!
U mnie dziś zimno i pochmurnie. Wczoraj też tak było i jak wyszłam do apteki to mnie tak wygwizdało, że hej... Spałam potem i się grzałam przez 3h pod kołdrą.

@Karlik - nie szalej, tak jak marta mówi. Powiedz gościom, że każdy ma przynieść coś ze sobą na święta. Rozdziel obowiązki, popracuj trochę palcem wskazującym :)

@Martussa82 - gratuluję wyspania się :) jakie metody tym razem zastosowałaś?

Czytam sobie o tych czopach i śluzach i powiem wam, że ja już od kilku tygodni mam taki rzadki śluz jak w dni płodne i poważnie się zaczęłam martwić czy to nie wody płodowe, ale lekarz mówi, że jest ok. Chciałam sobie kupić te testery do sprawdzania samodzielnie w domu, ale jakoś nigdzie w aptece tego nie mają. Wam się udało może dostać takie paski do testowania czy nie ma wycieku wód?
Witam Mamusie!
No dzis pogoda nie zachwyca. Ja planuje wyprawe do Tesco u Ciebie na Kabatach i zakupy w f&f, bo jest 20% znizki ;)

Papierki lakmusowe kupilam w aptece Gemini i zdarza mi sie sprawdzic jak mnie ta wydzielina niepokoi. Ale zawsze mocno kwasowy odczyn, wiec to nie plyn owodniowy na szczescie :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry