reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja miałam skierowanie na dwa prenatalne usg genetyczne z nfz. Na ostatnie musze juz zapłacić z własnej kieszeni. Trwa z pół godziny. Około 15 zdjęć dostałam i pełne opisy.
Wiadomo autyzmu nie da sie stwierdzić a zespół downa też nie zawsze wychodzi.
Znajomym wyszło że będzie chore a urodziło się zdrowe. A tym co zdrowe wyszło urodziło się chore.
Co ma być to będzie.
Zawsze jest ryzyko i strach.
 
Do kąpieli od zawsze bo córka najstarsza Atopik stosujemy wszystko z seri
LaRochePosey Baume Lipikar
Albo z serii Mustella. I tak do dzisiaj...
 
Ja kapalam w emolium i było takie dzieciątko nawilżone ze nie musiałam dodatkowo oliwkowac,na pupę nie stosowałam dodatkowego kremu bo sudocream bardzo je uczulał,moje szwagierki tez nie mogły go używać,w razie odparzeń choc brzmi to dziwnie sypalam delikatnie(za dużo podrażni) mączka ziemniaczana,to u nas najlepiej sie sprawdzało,także pod brodke u synka jak miał tam odparzenia(miał taka tłuściutka buźkę i jak jeszcze nie podnosił główki to mu sie ulewalo i miałam problem z ta okolica).uzywalam bephanten jak pojawiały sie krostki u mnie w 6 tyg hormonalne były wypryski takie na buzi i klatce piersiowej i on łagodził.octenispet do pępka.a buzie i pupkę wacikami myłam maczanymi w przegotowanej wodzie z dodatkiem emolium.husteczki tylko na wyjściach bo podrażnialy
 
Clotrimazolin tym smarowalam tyłek jak były podrażnienia, no i oliatum do kąpieli,a mączka ziemniaczana też bywał [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałam dla męża i synka bo chciałam aby siostrzyczka miała taką samą pamiątkę jak Staś. On miał co prawda 3D bo chyba nie było 4D. No i chciałam aby sobie wyobraził kto tam w brzuszku siedzi bo wiecie to Mały Facet ten Mój Syn i pomimo ze widzi różowe ubranka to liczy ze może brat się urodzi...:D bo to etap gdzie dziewczyny są beeee....

Macie tez tak że głupiejecie z wyprawką...ja już sama nie wiem co potrzebne...najbardziej nie wiem co Nam kwiecień lub maj zafundują jaką pogodę i co mieć przygotowane...kombinezon cienki czy kurtka? pewnie to i to... i jakoś zakręciłam się.... Staś się rodził zimą to było wiadomo ze ciepły kombinezon....
Chyba trzeba przygotować się na każdą ewentualność, bo kwiecień/maj mogą zaskoczyć pogodą.

 
Ale się wkurzyłam :/ Chciałam kupić troszkę ciuszków na stronie Mothercare i się okazuje, że dziady nie dostarczają do Polski... PFFFFFFFFFFF
 
Chyba trzeba przygotować się na każdą ewentualność, bo kwiecień/maj mogą zaskoczyć pogodą.

No właśnie teraz mi uswiadomilyscie, że w maju nie musi być ciepło... Tak myślę że grubszy pajac i czapka, jakiś kocyk i wychodzimy ze szpitala w podskokach[emoji210][emoji217][emoji210]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry