reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witam się piątkowo :-) :)
no właśnie kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy trochę lata :D i myślę ze maj też...ale trzeba liczyć ze będzie cieplutko :)
Ja śniadanko sprzątanie i pakowanie bo jedziemy nad morze. To pewnie ostatni wyjazd tak daleki i ciekawe jak drogę zniosę bo tryb siedzący nie jest aż tak mi wskazany ale zobaczymy.

Karlik, a mi się teraz jakby szyjka wydłużyła bo lejek się zmniejszył i wtedy przy pomiarach szyjki jest dłuższy odcinek. A 8 marca zobaczę co ostatnia niedziela ze skurczami namieszała w szyjce. Dziwne tez mam ze w nocy budził mnie brzuch a rano jest oki.

Olo, może poszukaj stacjonarnego sklepu. Widziałam że w Poznaniu jest, ale nie wiem jak Wy jak teraz to wolę zakupy przez Internet....leniwa jestem ;)

Martusiamiska, 32 tydzienń....no no brzmi już poważnie :-) 8 miesiąc ciąży
 
reklama
Hejka mamusie :)
No właśnie ja też się cały czas zastanawiam czy kupić jakiś lekki alla śpioworek czy tylko komplet jakiś grubszy z weluru. Mam właśnie spodenki i bluzę z weluru może wystarczy i do tego kocyk. A pod to body czy pajac. Nie wiadomo jaki ten maj będzie :/ Ale chyba spiworek to już chyba niepotrzebnie.... a sama nie wiem :D Kupiłam jej nowy komplet w C&A z weluru spodenki i bluza rozpinana na 56 do wyjścia ze szpitala narazie.
 
Witam się piątkowo :-) :)
no właśnie kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy trochę lata :D i myślę ze maj też...ale trzeba liczyć ze będzie cieplutko :)
Ja śniadanko sprzątanie i pakowanie bo jedziemy nad morze. To pewnie ostatni wyjazd tak daleki i ciekawe jak drogę zniosę bo tryb siedzący nie jest aż tak mi wskazany ale zobaczymy.

Karlik, a mi się teraz jakby szyjka wydłużyła bo lejek się zmniejszył i wtedy przy pomiarach szyjki jest dłuższy odcinek. A 8 marca zobaczę co ostatnia niedziela ze skurczami namieszała w szyjce. Dziwne tez mam ze w nocy budził mnie brzuch a rano jest oki.

Olo, może poszukaj stacjonarnego sklepu. Widziałam że w Poznaniu jest, ale nie wiem jak Wy jak teraz to wolę zakupy przez Internet....leniwa jestem ;)

Martusiamiska, 32 tydzienń....no no brzmi już poważnie :-) 8 miesiąc ciąży

Zazdroszczę :) ja jeszcze sobie w pracy przesiaduję, ale już powoli czuję się jednak zmęczona... Chociaż tragedii nie ma :)
 
Ja bym wolała cieplejszy pajacyk na drogę ze szpitala. Bo to jeszcze takie maleństwo i wolę na początek aby jak najmniej obracać i jak najmniej Jej zakładać co by zaoszczędzić marudzenia ;) ja jestem z tych co na początek body kopertowe i pajace całe odpinane z góry na dół bo to naprawdę wygodne.
 
No co Wy, dziewczyny!!
Maj będzie cudowny, ciepły, słoneczny!!
Ja mieszkam teraz w górach i u nas zimowe kurtki chowa się dopiero po weekendzie majowym i ja naprawdę NIE ZGADZAM SIĘ !! na zimno w maju. ( śnieg miałam na podwórku bite 3 miesiące!!)
Właśnie wywaliłam z zamówienia kolejną kurteczkę i kolejną bluzę. LATO BEDZIE I UPAŁ! :-)) 2 bluzy bawełniane ciepłe z kapturem ( nie lubie kapturów dla dzieci bo uwierają w plecy ale jakby wiatr wiał to musi mieć np. na spacer po plazy ;-), 2 bluzy bez kapturów na zatrzaski i sweterek - to zamówiłam i to tyle na 0-3 chcę mieć. kocyki jakby co, poza tym w gondoli jest otulony maluch.

marta:-) - może w nocy śnią Ci się przyjemne rzeczy i wtedy jest akcja skurcz :-) albo cos uwiera. Ja odkąd mam ta poduszkę wielką typu C to sie wysypiam jak nie wiem - bez stresu i twardnień. A lezenie wydłuża na pewno.
Ja też na początek ( najlepiej 3 miesiące) wszystko rozpinane z góry na dół a o kopertowych kaftanikach zupełnie zapomniałam ( jako podkoszulkę stosowałam kiedyś!!
 
Ja bym wolała cieplejszy pajacyk na drogę ze szpitala. Bo to jeszcze takie maleństwo i wolę na początek aby jak najmniej obracać i jak najmniej Jej zakładać co by zaoszczędzić marudzenia ;) ja jestem z tych co na początek body kopertowe i pajace całe odpinane z góry na dół bo to naprawdę wygodne.

Ja też mam same pajace i body bo to najwygodniej. Ale chciałam tylko ze szpitala ładny komplet żeby miała taki wyjściowy :D
 
Może mi się przypomni co mi się śniło :-) :)

Ja kaftaniki tez mam ale to jeszcze po Stasiu ale białe i na początek będzie oki jak pępuszek się goi...a resztę zakupiłam body kopertowe...raz dwa i nie trzeba nic przez główkę zakładać.

Wyjście ze szpitala to ważny moment. Dla Nas stresik a dla Malucha tez bo pierwszy raz będzie świat oglądał i wtedy się okaże czy lubi auto. Mój Stas do dziś jak wchodzi do auta to śpi.
 
reklama
Cześć, dziewczyny!


Leżę dziś plackiem po wizycie w szpitalu u chiruga.
Okazało się, że nie mam żadnych hemoroidów [emoji1], ale z powodu uciskającej macicy, dłuższego siedzenia i coś tam stałam się posiadaczką cholernego zakrzepu, który rósł w oczach.
Bolał przy tym paskudnie.
Lekarz pierwszego kontaktu nastraszył mnie operacją, chirurg zaś opróżnił to pieruństwo z napływającej krwi.
Dość powiedzieć, że dupa boli. [emoji23]
W dodatku w ciągu 2 godzin znów mam baniak wielkości winogrona!
Zadzwoniłam do szpitala i niby to naturalny obrzęk..
Poczekam do jutra. I tak ledwo się ruszam. ;)

Ja poproszę już maj.
Niech mi macica żył już nie uciska. ;)

A poza tym piątek pięknie słońcem się przywitał i zawszeć to uniknęłam jakiejś większej operacji. ;]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry