reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Marta - nad morze? Hmm zazdroszczę [emoji7] wyślij zdjęcia [emoji6] korzystacie z uroku ostatniego wyjazdu we dwoje [emoji7] długo będziesz siedzieć w samochodzie?

Milka - dawaj zdjęcie kompleciku na wejście ze szpitala [emoji6]

Waraai - biedulko... Dobrze ze Ci pomogli [emoji6] tak szczerze to ja też coś czuje że coś tam mam ale nie boli ani nic... nie jest to duże... czy mam to gdzieś zgłosić?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się piątkowo :-) :)
no właśnie kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy trochę lata :D i myślę ze maj też...ale trzeba liczyć ze będzie cieplutko :)
Ja śniadanko sprzątanie i pakowanie bo jedziemy nad morze. To pewnie ostatni wyjazd tak daleki i ciekawe jak drogę zniosę bo tryb siedzący nie jest aż tak mi wskazany ale zobaczymy.

Olo, może poszukaj stacjonarnego sklepu. Widziałam że w Poznaniu jest, ale nie wiem jak Wy jak teraz to wolę zakupy przez Internet....leniwa jestem ;)
Ja liczę, że będzie już cieplutko, bo termin na 20 maja. Chyba, że Mary postanowi wyskoczyć wcześniej, albo będzie opcja CC..
My też jedziemy nad morze na kilka dni za dwa tygodnie. Odsapnąć, pobyć trochę we dwoje :)

Jeśli chodzi o stacjonarne sklepy Mothercare to z tego co się orientuję, to wszystkie już pozamykane (przynajmniej te w Warszawie, bo się wycofali z rynku polskiego. Ale czemu nie dostarczają do Polski? Tego nie czaję :/

Ja też jestem leniuszkiem i kupuję głównie przez net. Dziś przyszły kocyki i rożek z paisley.pl - cudne są!

A gdzie Wy dziewczyny robicie ciuszkowe zakupy dla maluchów?

No co Wy, dziewczyny!!
Maj będzie cudowny, ciepły, słoneczny!!
Ja mieszkam teraz w górach i u nas zimowe kurtki chowa się dopiero po weekendzie majowym i ja naprawdę NIE ZGADZAM SIĘ !! na zimno w maju.

Karlik zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Kropka!

Cześć, dziewczyny!


Leżę dziś plackiem po wizycie w szpitalu u chiruga.
Okazało się, że nie mam żadnych hemoroidów [emoji1], ale z powodu uciskającej macicy, dłuższego siedzenia i coś tam stałam się posiadaczką cholernego zakrzepu, który rósł w oczach.
Bolał przy tym paskudnie.
Lekarz pierwszego kontaktu nastraszył mnie operacją, chirurg zaś opróżnił to pieruństwo z napływającej krwi.
Dość powiedzieć, że dupa boli. [emoji23]
W dodatku w ciągu 2 godzin znów mam baniak wielkości winogrona!
Zadzwoniłam do szpitala i niby to naturalny obrzęk..
Poczekam do jutra. I tak ledwo się ruszam. ;)

Ja poproszę już maj.
Niech mi macica żył już nie uciska. ;)

A poza tym piątek pięknie słońcem się przywitał i zawszeć to uniknęłam jakiejś większej operacji. ;]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ło fak :/ Trzymaj się!
 
@waraai Ałaaaaa :( Wytrzymaj, jeszcze ciutkę!!

U nas słonecznie i wietrznie, nie ruszam z domu bom nadal po przeziębieniu nieteges, jak nie muszę to nie wychodzę, choć cholery idzie dostać... Znajduję sobie domowe rozrywki - pranie, żelazko, kuchnia etc... W niedzielę przychodzi rodzina na urodziny Hani to jutro tort będę robić... Jakąś sałatkę... Pieczeń....
A poza tym brzydnę i puchnę... od jutra dwa miesiące do cc, jak nie ocipieję do dotrwam normalnie!
Jest jeden plus: ćwiczenie: kolana do brzucha - przychodzi zupełnie łatwo, Wam też ? :-D
 
@waraai Ałaaaaa :( Wytrzymaj, jeszcze ciutkę!!

U nas słonecznie i wietrznie, nie ruszam z domu bom nadal po przeziębieniu nieteges, jak nie muszę to nie wychodzę, choć cholery idzie dostać... Znajduję sobie domowe rozrywki - pranie, żelazko, kuchnia etc... W niedzielę przychodzi rodzina na urodziny Hani to jutro tort będę robić... Jakąś sałatkę... Pieczeń....
A poza tym brzydnę i puchnę... od jutra dwa miesiące do cc, jak nie ocipieję do dotrwam normalnie!
Jest jeden plus: ćwiczenie: kolana do brzucha - przychodzi zupełnie łatwo, Wam też ? :-D

U mnie dziś ciąg dalszy porządków w szafach i robienia miejsca dla rzeczy Mary. Nie znajdziemy miejsca na nową szafę/komodę tylko dla niej. Z takimi atrakcjami poczekamy do nowego mieszkania ;)

Odnośnie ćwiczenia - na stojąco, czy na leżąco? Póki co nie będę próbowała, bo przed chwilą jadłam :p
 
Warai- oł szit! no to gówniana sprawa powiem. Oby to był obrzęk i do jutra zszedł. Kurka wodna... Trzymaj się - a coś na ten ból możesz? brac czy okłady zimne czy coś? To masz strach do kibelka chodzić :-(

Niespodziewanie pani doktor zadzwoniła żebym przyjechała na wizytę wcześniej ( 7 godzin wcześniej :-) więc jestem po.
Szyjka ma 18,7 mm ( i pani potwierdza że w 8 godzin mogła się skrócić o 8 mm!!) ale jest zamknięta i szew jest OK no i mam sobie odpoczywać dalej :-) ale jak raz na jakiś czas zjadę po dzieci do szkoły autem to się nic nie stanie _ JUPI!! zawsze to coś. Zero spacerów, zakupów itd. Obiad mogę gotować - czego w domu nie zdradzę - juz mam wynajętą znajomą na gotowanie dwa razy w tygodniu :-)
Synek nadal stoi na głowie i podobno już sie raczej nie przekręci bo łeb ciężki. Wazy 1250 g i zdjęcia potwierdzają moje przeczucia - intelektualista :-)
Generalnie pozytywna wizyta i mimo szyjki malutkiej jakoś się nie stresuje. Pani doktor mówi byle do 36 tyg ja liczę byle do 37 i damy radę!
aha, gdyby mi się brzuch stawiał to mam zacząc brac luteinę ale teraz tylko magnez a nospę zmniejszyć- nie brac 3 razy dziennie aż.
 
Karlik super ze wizyta się udała
Marta zazdroszczę
Waarai teraz na pewno będzie dobrze
Dziewczyny jak wy cytujecie czyjas wypowiedź?
zawsze jest zimno:( ok 14 maja tak przez kilka dni ale poczatek i koniec może być ciepły, ja też już zestaw do szpitala mam przyszykowany tylko wyprac ale jeszcze czekam na meble tak ok 2 tyg
 
Warai- oł szit! no to gówniana sprawa powiem. Oby to był obrzęk i do jutra zszedł. Kurka wodna... Trzymaj się - a coś na ten ból możesz? brac czy okłady zimne czy coś? To masz strach do kibelka chodzić :-(

Niespodziewanie pani doktor zadzwoniła żebym przyjechała na wizytę wcześniej ( 7 godzin wcześniej :-) więc jestem po.
Szyjka ma 18,7 mm ( i pani potwierdza że w 8 godzin mogła się skrócić o 8 mm!!) ale jest zamknięta i szew jest OK no i mam sobie odpoczywać dalej :-) ale jak raz na jakiś czas zjadę po dzieci do szkoły autem to się nic nie stanie _ JUPI!! zawsze to coś. Zero spacerów, zakupów itd. Obiad mogę gotować - czego w domu nie zdradzę - juz mam wynajętą znajomą na gotowanie dwa razy w tygodniu :-)
Synek nadal stoi na głowie i podobno już sie raczej nie przekręci bo łeb ciężki. Wazy 1250 g i zdjęcia potwierdzają moje przeczucia - intelektualista :-)
Generalnie pozytywna wizyta i mimo szyjki malutkiej jakoś się nie stresuje. Pani doktor mówi byle do 36 tyg ja liczę byle do 37 i damy radę!
aha, gdyby mi się brzuch stawiał to mam zacząc brac luteinę ale teraz tylko magnez a nospę zmniejszyć- nie brac 3 razy dziennie aż.

Świetne wieści @Karlik! Nie przesadź tylko z tym jeżdżeniem po dzieci itp. :) Odpoczywaj! :)
 
Karlik super ze wizyta się udała
Marta zazdroszczę
Waarai teraz na pewno będzie dobrze
Dziewczyny jak wy cytujecie czyjas wypowiedź?
zawsze jest zimno:( ok 14 maja tak przez kilka dni ale poczatek i koniec może być ciepły, ja też już zestaw do szpitala mam przyszykowany tylko wyprac ale jeszcze czekam na meble tak ok 2 tyg
Jeśli chcesz cytować tylko jedną wypowiedź, to po prostu wciskasz opcję "odpowiedź". Jeśli chcesz zacytować więcej postów, to pod każdym z nich klikasz "Cytuj" i potem już w swoim poście masz przycisk "Inser quotes" :)
 
reklama
@Martusiamiska na Twoim miejscu podeszłabym do lekarza rodzinnego, lub przy okazji zapytała gin.
U mnie pojawiło się to nagle.
W zasadzie po kilku godzinach na twardym barowym stołku.

W każdym razie - bardzo losowa sprawa, nierzadka w ciąży, mocno wbijająca we wszelkie dyskomforta.

Pijcie dużo, jedzcie błonnik i starajcie się za długo nie przesiadywać. [emoji12]


Czekam do jutra.
Na mój rozum obrzęk w ciągu doby powinien się choć trochę zmniejszyć. Jeżeli zaś nie, to jutro znów do szpitala. :)

Ciąża to ciągła niespodzianka. [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry