reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hejka. Właśnie sobie wypiłam glukoze. To tak jakbym zjadła 5 pączków naraz z potrojnym lukrem - ohydne . A przecież lubię słodycze :) miejmy nadzieję że nie zwymiotuje. Ale Pani dała pilot do telewizora i sobie oglądam tv :)
Co do golenia to wszystko po omacku :) lusterko mało już mi pomaga... :)
 
Hejka. Właśnie sobie wypiłam glukoze. To tak jakbym zjadła 5 pączków naraz z potrojnym lukrem - ohydne . A przecież lubię słodycze :) miejmy nadzieję że nie zwymiotuje. Ale Pani dała pilot do telewizora i sobie oglądam tv :)
Co do golenia to wszystko po omacku :) lusterko mało już mi pomaga... :)
Trzymaj się, Dziołszka!!!

Pozostaje poprosić o golenie Męża...:evil::wink::rofl:
 
Ja robiłam laser jakieś 5 lat temu, elektow już kompletnie nie widać, a w ciąży to te owłosienie jest jakieś turbo. [emoji33]
Lusterko i jakoś trzeba sobie radzić [emoji14]
A mnie w ciąży nie rosną prawie w ogóle włosy!!
jestem po laserze już 12 lat i niestety teraz trzebaby od nowa ale ostatnio przerzuciłam się z wosku na pastę cukrową i efekty trzymają się bez porównywalnie dłużej. Polecam

Polozna w szkole rodzenia moeila zeby nie zapomniec ogolic calego brzucha do porodu bo tez trzeba.
Co? pierwsze słyszę a tez jestem brunetką. Dwa razy rodziłam, miałam laparoskopowe dziery w brzuchu robione i nigdy nikt mi nie kazał ani nie golił brzucha!

Karlik mam prośbę napisz mi po jakim jedzeniu zazywasz magnez ja chyba coś źle robię od początku zażywać magnez a ostatnio zaczęły mnie skurcze łapać wiem że nie wolno popijać mlekiem herbatą, ale zastanawiałam się czy jak zjemu kanapkę z wedlina i żółtym serem czy on się nie wchlonie
Magnez bierze się zawsze na początku posiłku. Do tego żeby sie dobrze wchłaniał nalezy przyjmować witaminę B6. Zwróc tez uwage jaki magnez bierzesz i jaka dawka. Ja biorę 3x po 2 tabletki Asmag a do tego B complex firmy Solgar ( tam jest giga dawka wszystkich B). Ale wiem, że magnez najlepiej przyjmować w postaci moczenia stóp w rozpuszczonym chlorku magnezu (taka solanke się robi). Ja niestety tego kamienia/proszku nie mam.

martusiamiska/marta:-)/myszka- a pracodawca nie przelewa tylko za pierwsze 30 dni zwolnienia chyba a potem już ZuS - nie?

No i pierwszy dzień na leżąco w domu bez pomocy. Zupa oczywiście sie gotuje ale nic więcej nie robię. Leżę i pracuję. Miałam jedno bolesne twardnienie ( na leżąco) i mnie to stresuje. Najbardziej wkurzają schody w domu, jednak te kilka razy dziennie muszę się przemieścić z sypialni do kuchni. Oby nikt nie zadzwonił do drzwi.
 
Ja jestem powyżej 30 dni na L4 i firma jest duża czyli wg ustawy powyzej chyba 20 pracowników dalej dostaję pensje od Pracodawcy.

Karlik, popieram ze schody to masakra...i odpoczywaj ale doskonale Cię rozumiem bo tak samo robiłam tylko zupkę wstawię :)
Ja wczoraj miałam takie twardnienie brzucha i czułam skurcze ze myslaam ze IP ale po paru nospach przeszło.
 
reklama
Dziewczyny czy można furaginum brać w naszym stanie(29 tydzień) bo coś mi pęcherz się odzywa.

Można, mnie przepisała ginekolog i lekarz rodzinny! Brałam ze 2 miesiące temu. Teraz w szpitalu w moczu nic nie wyszło ale ja cos czułam i kazali kupić UROSEPT. Jak już jest cos w moczu to Furaginum spokojnie.

marta - ja dziś mam stres bo miałam dwa twardnienia. Teraz je tak doskonale wyczuwam... czuje jak sie zbliża, jak rozsadza i jak mija :-) oba na leżąco. Zastanawiam się czy moje leżenie na materacu który się dostosowuje do kształtu ciała nie jest przypadkiem "uwierające". Może zainwestować w tą poduszkę typu C żeby leżąc na boku nie opierac całego ciężaru na brzuchu...
 
Do góry