reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

A my dzis swietowalismy:biggrin2:
20151220_162704 (Kopiowanie).jpg

I jestem mega wykończona...

Kciuki za jutrzejsze wizyty:blink: Czekam na relację :D
 

Załączniki

  • 20151220_162704 (Kopiowanie).jpg
    20151220_162704 (Kopiowanie).jpg
    152,4 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Hey dziewczyny.
jednak pojechałam na ip bo tak mnie zakulo dwa razy ze myślałam że mi oczy wyjdą . Oczywiście okazało się ,ze jestem panikara - lekarz mnie zbadał dokładnie . Krwiaka juz nie ma , łożysko pięknie przyklejone , dzidzia fika jak szalona :) szyjka! i tu wielka niespodzianka 3.9 cm i to jeszcze zakręcona - nie wiem jak wcześniej mnie badano ??? co lekarz to inna diagnoza.
Zatrzymali mnie na noc na obserwacje -czekam na wyniki badań , ale.jeśli chcieliby mnie trzymać do jutra to i tak się wypisuje na żądanie bo jutro polówkowe.

a jak tam u Was ?? :-)
czekam na wieści od dziewczy które dziś mają polowkowe :)
 
Ewelina wszystkiego najlepszego dla synka.

Ewa90 na twoim miejscu też bym panikowała. Trzymam kciuki za dzisiejsze wyjście.

Ja muszę jechać jutro na badania, zrobić morfologię, bo po świętach to nie wiem jak się ogarnę, a wizytę mam 4 stycznia.
W nocy się budziłam, bo bolało mnie podbrzusze. Teraz też pobolewa, chyba normalnie wezmę nospę pierwszy raz tej ciąży.
 
Ewa90 u od razu człowiekowi lepiej na duszy:) ja jeszcze w łóżeczku ale po śniadaniu. Zaraz wyciągam odkurzacz i lecę:) odkurze i wybieram sie na miasto po spodnie z guma, bo jutro wizyta u lekarza a ja zostałam o dresach i legginsach. Moja szyjka tez podobno długa 3,7 i zamknięta wiec nie ma sie co martwić. Ale jednak mam sie oszczędzać. Wiec pilates narazie u mnie odpada, zostaje spacer. A gdzie sie najlepiej spaceruje? Po sklepach:D miłego dnia
 
Ewelina wszystkiego najlepszego dla synka.

Ewa90 na twoim miejscu też bym panikowała. Trzymam kciuki za dzisiejsze wyjście.

Ja muszę jechać jutro na badania, zrobić morfologię, bo po świętach to nie wiem jak się ogarnę, a wizytę mam 4 stycznia.
W nocy się budziłam, bo bolało mnie podbrzusze. Teraz też pobolewa, chyba normalnie wezmę nospę pierwszy raz tej ciąży.

Dzięki :) i tAK się wypisze nie sadze żeby chcieli mnie zatrzymać jeśli wszystko jest wporzadku :) w sumie i tak dopiero jutro będę najspokojniejsza względem mojego krwiaka i lozyska . Mam nadzieje ze słowa lekarza ze szpitala się sprawdza :)
Ja nospe to cały czas brałam na pobolewanie podbrzusza.
 
Ale naprodukowalyscie :) nadrobilam ale juz nie pamietam co komu... Duzo ciuszkow juz macie :) ja narazie wyprawka w ogole sie nie zajmuje. Do drugiej ciazy podchodze jednak inaczej :p w pierwszej szalalam tak samo ;)

Dziewczyny czy ktoras z Was juz robila badanie glukozy? Bo ja juz mam zapowiedziane ze na nastepnej wizycie dostane skierowanie... Taaaak sie ciesze :( to badanie to moja druga zmora w ciazy zaraz po mdlosciach.
 
od 3 dni mam straszny ból głowy wiem, że to nic groźnego ale moim bólom towarzyszą mroczki przed oczami... czytałam że to już może być coś poważniejszego. Dobrze, że jutro mam wizytę u gin może mnie uspokoi bo strasznie się tym martwię.

a może któraś z was miała coś takiego?
 
Ja będę po nowym roku robiła glukozę juz dostałam skierowanie . A jutro ust 4d ale frajda. Co do ciuszków nie mam jeszcze nic ale zajmę się tym po nowym roku :)
 
Siasia pewnie też dostanę skierowanie na następnej wizycie bo to tak się robi po 22-23 tc. Ja nie wiem jak ja wypiję 75g na pusty żołądek przy moim refluksie, ale jakoś trzeba to przeżyć.

Żanet90 no ja nie mam bóli głowy z mroczkami przed oczami, mogę tylko współczuć. Może gwałtownie wstajesz czy coś albo masz takie mocne migreny.

Przespałam się chwilę, mogę pakować prezenty póki sama jestem :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :biggrin2: tak mnie wciągnęło przedświąteczne sprzątanie, że ograniczylam się tylko do czytania forum. Na dodatek na święta zaprosilam cała rodzinę bo powiedziałam, że na Wielkanoc nic nie będę robić jak zmienię się w kulkę:-D tez dostałam skierowanie na ta glukozę trochę mnie przeraża to badanie a zaraz idę na usg mam nadzieję że juz na 100% dowiem się kto mieszka w moim brzuszku to poszaleje na zakupach po nowym roku:tak:
 
Do góry