reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 może faktycznie jest coś z tym jedzeniem. Trzeba się wziąć po prostu za siebie i tak jak piszesz w tym okresie maluch ma jeszcze trochę miejsca :)
Kameleonleon tez mam wrażenie opuchnietych warg środowych i mam nadzieje, ze to normalne
 
reklama
A ja dziś się dowiedziałam że robię wigilię na 16 osób a nie dla 4. Ma to jednak plusy bo każdy coś robi i w sumie będzie jedzenia pełno.
Ja mam jutro na 10:40 połówkowe.

ale dużo ludu :) u mnie za czasów malolata byky takie u babci (mama 9 sióstr ) i każdy się zjezdzal z rodzinami i się mogliśmy pomieścić na zmianę jedliśmy he he ;P ale teraz jakos się to wykruszylo :/
Ja chyba idę na wigilie do teściów bo u mamy jest sajgon po remoncie i się nie wyrobi ogarnąć (chhba ,ze mnie zaskoczy) zamówiłam mamie na jutro mycie okien żeby jej pomóc bo sama nic nie mogę :/

trzymam.kciuki za polowkowe , daj znać :-*
 
Dziewczyny tez miewa cie takie bóle z prawej i lewej strony i takie pulsujace przechodzące przez macice i kość ogonowa? bo się zaczynam martwić :(
 
U mnie (tzn.u mojej mamy) na wigilii co rocznie jest 12 osób takze zawsze sie więcej szykuje :-)

Ewa miewam niekiedy takie bóle.
 
Wzięłam nospe właśnie czekam na jej efekt działania. czasem tak zakuje mocno :/ ja z takimi bólami mam nieprzyjemne wspomnienia wiec jak mnie zacznie mocniej i przez dłuższy czas to jadę - niechce niespodzianek :/
 
Wzięłam nospe właśnie czekam na jej efekt działania. czasem tak zakuje mocno :/ ja z takimi bólami mam nieprzyjemne wspomnienia wiec jak mnie zacznie mocniej i przez dłuższy czas to jadę - niechce niespodzianek :/

Nie no jasne.. bezpieczniej jechać i sie upewnić czy wszystko w porządku niz później nie daj Boze żałować, że nic się nie zrobiło..
 
reklama
Do góry