reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Czy któraś z Was nie może spać tak jak ja ? :/ w dodatku mam.glupie sny :/ (śniło mi się ze urodziłam dziecko ponad metr długości , normalnie mówiące I w ogóle :/ masakra jakas :/ )
 
Ja od 5 nie śpię, raz mam lepszą nockę raz gorszą, już chyba nic na to nie poradzę :/

Co do czkawki to u nas dla odmiany występuje ona z 3 razy w tygodniu a nie codziennie więc teraz ja zaczynam się martwić, że tak rzadko heh

Dziś mam masaż w SR, przyda się ma moje dolegliwości :D

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Za mną też kiepska noc. Nie mogłam znaleźć sobie miejsca do spania. A jak już coś to Kubie nie pasowało. Ze dwa razy chciałam się jeszcze przekręcić a tam albo koniec łóżka albo mąż ;) Jadę zaraz na wizytę, może podświadomie się denerwuje i dlatego tak źle spałam.

Itucha zazdroszczę masażu!! Ja dopiero za dwa tygodnie mam.
 
Melduje się i ja :)
mąż odprawiony do pracy, a mi się już o dziwo spać nie chce, najwyżej później drzemka będzie.
Noc w porządku, spałam dość twardo (wreszcie przy mężu) może dlatego że ten weekend i zakres prac mnie wykończył. Już po śniadanku i zaraz zabieram się za porządki.

Zapowiada się ładna pogoda :)

Ewa może już tak bardzo chcesz mieć Oskarka przy sobie, że podświadomie myślisz już o porodzie, a sny często są dziwaczne :p mi się ostatnio śniło że urodziłam Lenke i była taka grubiutka, tłuściutka i miała dużo fałdek na sobie a ja za cholere nie mogłam jej pampersa zmienić bo tak się wierciła.

ohh masaży również zazdroszczę!
 
I ja juz nie spie :) ale spalo mi sie fajnie bez siusiu. Nie pamietam co mi sie snilo ale mojej corce sie snila PAROWKA i plakala co chwila "parowka, parowka" to jej gadam, ze bedzie na sniadanie a ona "parowka sie pobila" :D no ale narazie spi dalej, a ja troche poprasowalam :)

Dzisiaj w planach ogarniecie ogrodka, bo pogoda piekna sie zapowiada :D

Moja corcia w brzuszku tez czka 3-4 razy w ciagu dnia ;)

Malutka kciuki za wizyte!

Dobrego dnia dziewczyny :*
 
Sylwia i tak i nie . Osttanio coraz częściej myślę o tym czy dam radę (czy damy rade ) czy nie daj Boże w depereche nie popadne (mimo że dziecka pragnęłam jak niczego innego na świecie ) ogólnie co i rusz sobie zadaje różne pytania w głowie.
 
reklama
Dzien dobry. Wlasnie szykuje się na wizyte. Mam stres bo dzis beda wazne decyzje podejmowane w sprawie szpitala i nie tylko. Dziewczyny ten czas zbliza sie wielkimi krokami. Juz coraz blizej
 
Do góry