reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Za wszystkie wizyty trzymam kciuki !!!

Ja mam dziś do odbioru wymaz , i może gbs będzie dziś ale.watpie bo w piątek był oddany późno .
 
reklama
Ja dzis wyjatkowo dobrze spałam, a to mąż się kręcił. Tlen i słoneczko wczoraj dobrze ki zrobiło:) a wieczorem jeszcze pogralusmy z mężen w planszówkę magię i miecz i go ograliśmy z Antkiem :) - w końcu co dwie głowy to nie jedna :)

Ciagle mnie meczy kaszel po tym przeziebieniu - jak go złagodzic??
 
Ewa myśl tylko i wyłącznie pozytywnie! Dacie rade koniec i kropka nie ma co nastawiać się inaczej :)
Mnie też często dopadają myśli odnośnie porodu, czy naturalny czy cc ciężko wybrać więc zdam się na los co ma być to będzie, zamartwianie, stresowanie się nic nie zmieni. Także trzeba wziąć się w garść!

kameleleon niestety na kaszel nie mam nic sprawdzonego :(
zawsze piłam syrop prawoślazowy albo mucosolvan ale w ciąży to raczej niewskazane.

Również trzymam kciuki za wizyty i same dobre wieści, czekamy na zdanie relacji. :)


kończę dopijać kawusie i do sprzątania. ah mam powera znów :)
 
Ja tez mam problem z zaśnięciem. A jak już śpię to sny tez dziwaczne mam. Ostatnio śniło mi się że już urodziłam i mój synek jak tylko się urodził to już mówił :). Myślę, że to nasza podświadomość i ciągle myślenie o dziecku, porodzie, przygotowaniach itd. Niestety podczas tych ostatnich tygodni nie jesteśmy w stanie wyłączyć tych tematów w naszej głowie. Trzeba starać się pozytywnie nastawiać i mam nadzieje że pogoda za oknem będzie nam w tym pomagać :). Miłego dnia dwupaczki:)
 
Witam
Odprowadziłam starszaka do przedszkola, który po 1,5 tygodniowej przerwie płakał i się nie mógł ode mnie odkleić. Wcześniej tak nie miał jak nie chodził do przedszkola a potem wracał. Chyba też już podświadomie przezywa zmiany, chociaż nikt mu nie daje tego odczuwać póki co.

Moja nocka taka sobie, najpierw problem z uśnięciem, potem mąż chrapał strasznie a jak przysypiałam to miałam nerwowy sen i się wierciłam, co było trudne, bo jeden obrót to na 3 razy muszę wykonać a też co chwila młodemu się to nie podobało i tak się wypiął w nocy, że prawie go za stopę chwyciłam ;)

Ewa90 mi tez się nie raz śniło, że urodziłam dziecko, które już mówiło, bylo duże itd. Te sny to normalka, w końcu nie da się nie zapomnieć, że mamy dziecko w brzuchu, szczególnie jak kopie teraz.

Ja to wczoraj sobie pomyślałam, ze trudno będzie się na nowo przyzwyczaić do swojego odbicia w lustrze bez brzucha.

Mój suwaczek nawet działa. Widzę na nim 35 tc. To zostało 34 dni.
 
Malutka466 jeszcze urodzisz przede mną :) Lepiej być spakowanym. Ale mi lekarze mówili pani to do terminu spokojnie doczeka a tu psikus i 2 tygodnie przed urodziłam :)
 
Witam się i ja.
Trzymam kciuki za wizyty.

To ja Was pobiję ze snami... śnilo mi się, że jestem piratem na takim mega wielkim okręcie, była noc, ciepło i deszczowo i byłam kobietą ale musiałam mieć ubranie męskie i ścięte włosy byle jak, poza tym umorusana byłam sadzą żeby jak najbardziej przypominać faceta. Zeszłam na ląd do takiej staren wsi -lampy naftowe takie rzeczy... czaaaad

Ja dziś mam nalot teściów więc do tej pory ogarniałam co sie dało a niestety sporo tego jest... z razji tego, że M urzadzał się jako kawaler... to jak to ostatnio stwierdził "wystroje wnętrz z katalogów powinny zostać w katalogach"... a że chcemy kupić coś większego to nie pozwala na totalną rozpierduchę z remontem.

Malutka mi ostatnio lekarz też tak powiedział ale mu nie wierze. Już raz mnie tak straszył hehe
 
reklama
Witam i ja ;-)
Doczytalam zaległości, ubieram sie raz dwa i lecę do Lidla i do Jyska. W Jysku fajne rabaty, mam nadzieje pudelka do komody kupic. Ładna pogoda jest więc chetnie sie przespaceruje. Pierw tylko wstawie pranie ;-) w miare zdążę obrócić zanim sie wypierze.

Trzymam kciuki za wizytujace.

Miłego dnia majoweczki :-*
 
Do góry