reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Maui hmm moze musisz usunac cala historie, ja mam taki program cleaner ktory czysci zawartosc kompa i zazwyczaj mi naprawia takie bledy :) nie znam sie az tak na tym

Ja bacznie pomagam mezowi skladac szafe :) pomocnik odczytujacy instrukcje to ja :) corcia tez tancuje w brzuszku :)
 
Dziewczyny macie problem ze swedzeniem skóry po kąpieli? Ja myślałam że się dzisiaj zadrapie po myciu. Używam tego samego żelu cały czas a dzisiaj wyjątkowo mnie swedziało jak cholera. Wypiłam wapno i szybko posmarowałam się balsamem mojej córki. Juz prawie przeszło. Chyba musze kupić inny żel albo coś specjalne dla kobiety w ciąży.
 
Izunia, ja nie mam takiego problemu. Używam teraz jakiegoś żelu z Palmolive a potem jeszcze tego balsamu pod prysznic z Nivei. No i zawsze używam jeszcze peelingu cukrowego Hean. I żel zmieniam często :) A później BioOil na brzuch i piersi, a resztę balsamem.
 
Ja zawsze używam na zmianę Dave lub Nivea ale dopiero dzisiaj zaczęło tak swędzieć. Czytałam ze w III trymestrze ciąży bardzo często się to zdarza bo skóra jest juz bardzo przesuszona. Musze coś kupić bo normalnie oszaleje. Zostanie mi tylko sama woda do mycia ;)
 
Izunia30 mnie czasem swędzi brzuch po kąpieli, ale nasmaruję bio oilem i jest ok. Spróbuj zmienić na coś dla ciężarnych bo teraz to wszystko może uczulić.

A oto klulik dla dzidziuśki, takiego mama udziergała ;-)
 

Załączniki

  • 1459627330241.jpg
    1459627330241.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry