reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Maui, napisałam do jednej z administratorek forum, czy coś jest w stanie zrobić z suwaczkami.
Patrzyłam w sygnaturkę- jest poprawnie w moim profilu jak wchodze - 36 t +3 dni, a jak włączam podgląd sygnatury to zacięta stoi na 36+1... czyli jakby podglad się nie modyfikuje, a sama w sobie tak...
 
Dzień dobry!!!
Moje dziecko znowu bokiem leży -oszaleć z nią można. A to już tak boli... za duża jest na takie akcje. No i troche czas nie ten żeby matkę stresować.

Pogoda piękna a u nas gile po pas u córki, osłuchowo czysta ale 3-4 dni w domu posiedzi... bilans 6 latka nas czeka... jak ten czas leci.

No i tyle w sumie u mnie.
Miłego dnia i trzymajcie jeszcze nogi razem. Jeszcze troszkę
 
reklama
Pogoda piękna a u nas gile po pas u córki, osłuchowo czysta ale 3-4 dni w domu posiedzi...

A może alergia?

Ogarnęłam się w końcu i odkurzyłam, zmyłam podłogi, zrobiłam obiad i można iść na spacer potem :)

Mam tyle żył na brzuchu, ze mam już problem z wkłuciem się żeby sobie siniaka nie zrobić. A w uda i ramiona jakoś mi nie idzie.
 
Do góry