reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

NA nasze problemy ze snem :D
 

Załączniki

  • FB_IMG_1459630946855.jpg
    FB_IMG_1459630946855.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Witam :)
Wyspane? U mnie noc nawet ok, trochę rzucałam sie na boki.
Zastanawiam się czy to swedzenie skory to nie cholestaza. Dzisiaj tez mnie trochę swędzi. Jutro idę na pobranie krwi na tsh bo we wtorek mam endokrynologa. Może zrobię tez badania na cholestaze.
Jakie dokładnie są to badania?
Miłego dnia :)
 
Witam z rana!:)
Noc nawet przespana ale budziłam się częściej niż zwykle ale jakoś uslam :D
pogoda dziś ma być ładniejsza niż wczoraj ale jakoś nie widzę słoneczka :( niby jest juz na .+10stopni ale jednak brak słoneczka :( zobaczymy może później wyjdźie ;) dziś jesteśmy zaproszeńi na obiad do teściowej to nie musze gotować a później jadę na kawę do cioci ;) mam zamiar siedzieć i pić kawkę na dworze jak będzie naprawdę tak jak wczoraj ;)
milej i spokojnej niedzieli :****
 
Izunia, po objawach ktore opisujesz to raczej masz sucha i podrazniona skore niz cholestaze.... ale strzezonego Pan Bog strzeze - wiec mozesz sobie zrobic poziomy ALAT i ASPAT cobys spokojniejsza byla.

U nas noc ok. Zaczyna mi byc coraz ciezej ale to bylo do przewidzenia ;)
 
Witajcie.

Ja dziś spałam jak zabita .
Wczoraj byłam w warszawie z mężem i z mama u taty busem i trochę go pakowalismy (bo się przeprowadza do mojej miejscowosci) jak wróciłam to myślałam że mi kregoslup peknie , umylam się i zamknęłam oczy dosłownie w minute (tak mąż mówi ) i tsk obudziłam się niedawno , zjadłam śniadanie i umylam się .
Mnie też swędzi ciało ale to na pewno z powodu suchej skóry zawsze z rana szoruje sie gąbka i nakładam grube warstwy balsamu :p i później jest ok :)

Dziś piękna pogoda znowu się zapowiada , ja leżę tyłkiem do góry (może swoje ubrania zapakuje do kartonu) i na.pewno wybiorę się na spacer a tak to odpoczywam.
Mama mi wczoraj zrobiła zupke pomidorowa i pulepciki z indyczka tak wiec mam co jeść :D
Mąż w pracy wiec siedzę sobie sama:/

Siostra mnie wyciąga dziś na szkole rodzenia -ale nie chce mi się jakoś . Z waszych opowieści można było się trochę wyedukowac , poza tym wszystko wyjdzie w praktyce :)

Miłego dnia majoweczki !!
 
Witam się słonecznie. Ja wstałam nidawno też. Ostatnio mam problemy z zasypianiem. Zasnełam po 2 w nocy dopiero. Na siku wstaje średnio co 3 godziny tak zauważyłam.

Mnie też swędzi skóra i jest strasznie przesuszona. A najbardziej to ręce. Smaruje je kilka razy dziennie a krem to się w moment wchłania i musze dosmarowywać bo nie czuję żebym go nakładała.

Zauważyłam, że bardzo wzmocniły mi się włosy. No ale to chwilowe, bo przy karmieniu jak zaczną wypadać to znowu będę miała cofnięte czoło. Muszę pamiętać o witaminach po porodzie żeby też łykać.
 
Hej czytałam kiedyś, że suchość skóry może być spowodowana brakiem żelaza. Sama miałam ręce jak papier ścierny i żadne kremy nie pomagały, a odkąd zaczęłam brać żelazo to jest ok :)
 
Zobaczę jeszcze wieczorem jak będzie z tym swedzeniem. Jak będzie swedziało to jutro zrobię badania.

Moje włosy tez się polepszyły ale w czasie karmienia pewnie się to zmieni.
 
reklama
Do góry