reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Nie Gosia. Wirus. Alergii nie znamy i obyśmy nie poznały. Pediatra przepisał leki i tyle.

Ale!!!!! kupiłam i testuję oczyszczacz powietrza z nawilżaczem philipsa -jestem zakochana w tym czymś. Ciche, nie robi pary która się skrapla, nie piszczy, ma tryb nocny całkiem ze zgaszonymi lampkami.... no bomba!!!!
 
reklama
13x13 muszę zapamiętać co to za urządzenie bo ja sama się duszę w nocy jak za dużo pogadam a co dopiero będzie przy dziecku więc planuje coś kupić :)

Smarowalam się różnymi balsamami i oliwkami a i tak mi rozstępy wyszły jestem zawiedziona zresztą widać że mam bardzo napięta skórę :(
Moje dziecko jest bardzo aktywne gmyra mi w pęcherzu i zapiera się o żebra przez te bóle nie mogę się wyspać a tu jeszcze miesiąc. ..
 
Malutka TO ja nie wiem, u mnie na ekranie nadal 36+1 ; nie wiem co to jest...ekran zepsuty?

Zabrałam się za generalne porządki w kuchni- wszystkie szafy przeglądam, mam power. Robię przerwy co 30 min, ale normalnie jakiegoś kopa dzis dostałam!
 
Aż print screena zrobiłam.
Ja poprasowałam pół godziny i też przerwa i wracam. Później SPA sobie robię :D szkoda, że wanny nie mam ;/
 

Załączniki

  • a.png
    a.png
    19,2 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry