reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama

Załączniki

  • IMG_3661.jpeg
    IMG_3661.jpeg
    48 KB · Wyświetleń: 183
Kurde dziewczyny, wyjaśnijcie mi proszę jak ogarniacie... pytam bo sama mam wątpliwości. To jak to jest możliwe, że beta była bodajże 3 a test ją wyłapał??? Następnego dnia była jakby niższa i już test jej nie wyczuł bo kreska była mniej widoczna. A teraz z badań wynika, że znowu wzrasta?? Jak to działa? Chodzi o czułość testów i ich mylność?? Czy ta beta tak ewentualnie może skakać?? Myślałam, że jak dzieje się coś nie tak, to po prostu spada.
gdy test nie wyczuł bety to pomyślałam, że maleje niestety. Ale jednak wzrasta! I jestem w kropce... jak to działa?

@997tenNumerToKlopoty mam nadzieję, że nie urażę Cię tym, że pytam o to w takim momencie...
 
reklama
Kurde dziewczyny, wyjaśnijcie mi proszę jak ogarniacie... pytam bo sama mam wątpliwości. To jak to jest możliwe, że beta była bodajże 3 a test ją wyłapał??? Następnego dnia była jakby niższa i już test jej nie wyczuł bo kreska była mniej widoczna. A teraz z badań wynika, że znowu wzrasta?? Jak to działa? Chodzi o czułość testów i ich mylność?? Czy ta beta tak ewentualnie może skakać?? Myślałam, że jak dzieje się coś nie tak, to po prostu spada.
gdy test nie wyczuł bety to pomyślałam, że maleje niestety. Ale jednak wzrasta! I jestem w kropce... jak to działa?

@997tenNumerToKlopoty mam nadzieję, że nie urażę Cię tym, że pytam o to w takim momencie...
luuuuuzik
 
Do góry