reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Ja też mam czasem takie myśli, ale nie cofnę czasu. Ponadto tak jak @AScarlett napisała. Z poprzednimi partnerami to w ogóle była żenada zwłaszcza ten ostatni, który mnie zdradzał. Zostałabym samotna matka i pewnie byłabym nieszczęśliwa. Z mężem może faktycznie mogliśmy zacząć się starać trochę wcześniejszej, ale właśnie chcieliśmy mieć jako taką stabilność i swój kat.
Pewnie, są różne sytuacje. U Nas akurat było stabilnie zaraz po ślubie - dom kupiony, finanse też spoko. Tylko wpadła wygoda i pogląd, że z dziećmi to już człowiek uwiązany i nigdzie nie pojedzie... takie "szczeniackie " myślenie na tamten czas.
 
reklama
Jestem ciekawa wyniku tej sądowej batalii :D i jak "udowodlili" że jednak nikt z obsługi się nie spuszczał do basenu hahahaha
oo nie ma nigdzie opisu jak to przebiegało. Ale dziewczynka miała jednak 13 lat 🙈
 
Między moim najstarszym bratem a najmłodszym jest 20 lat różnicy, mama szybko zaczęła i późno skończyła 😅 Ja jestem druga najmłodsza, różnica między mną a młodszym bratem to 8 lat. On to już raczej wpadka, ale w sumie nigdy nie pytałam 😁
Dobra to 20 lat różnicy jest w pewien sposób uzasadnione jak i również 12 lat tak jak jest w przypadku twoim i brata. To faktycznie przepaść. :(
 
Dobra to 20 lat różnicy jest w pewien sposób uzasadnione jak i również 12 lat tak jak jest w przypadku twoim i brata. To faktycznie przepaść. :(
moja siostra jest starsza od brata o 5 minut, też jakoś nie utrzymują kontaktu. Podczas wizyt u mamy atmosfera jest super, ale zapominają o swoim istnieniu między jedną wizytą u mamy a drugą.
 
reklama
Między moim najstarszym bratem a najmłodszym jest 20 lat różnicy, mama szybko zaczęła i późno skończyła 😅 Ja jestem druga najmłodsza, różnica między mną a młodszym bratem to 8 lat. On to już raczej wpadka, ale w sumie nigdy nie pytałam 😁
Miedzy moim mężem a jego bratem też jest 20 lat różnicy. jest taka przepaść mentalna, że ja nawet nie lubie jak przyjeżdżają bo nie mam z nimi o czym rozmawiać. Dzieci nie mają, jego żona nie pracuje, wiecznie chodzi w tych samych brudnych ciuchach, wali od niej fajkami na kilometr a twierdzi, że ja jestem leniwa bo zostawiłam raz dziecko u teściów :D
 
Do góry