reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Aż dziwne. Ponoć nie ma większej więzi niż u bliźniaków
to nam się trafił wybitnie felerny zestaw. Oni się zawsze kłócili, o wszystko. Nawet o to, że ten drugi ma grubszy plaster sera na kanapce. Była ciągła wojna o wszystko, która skończyła się dopiero jak siostra się wyprowadziła.
 
to nam się trafił wybitnie felerny zestaw. Oni się zawsze kłócili, o wszystko. Nawet o to, że ten drugi ma grubszy plaster sera na kanapce. Była ciągła wojna o wszystko, która skończyła się dopiero jak siostra się wyprowadziła.
To już wiem jak będzie wyglądała relacja pomiędzy bliźniakami mojej koleżanki. Maja 5 lat i wiecznie ze sobą rywaluzują. Nawet zjadają wszystko co stanie im na drodze żeby przypadkiem ten drugi nie zjadł, a póxniej rzygają w nocy bo za dużo zjedli 🤣🤣
 
dwujajowe i dlatego 😁 to nie, chyba wolałabym jednojajowe 😂
przypomniała mi się historia śmieszna sprzed lat.

Stoję na fajce w pracy z kolezanką i sprzątaczką. Do budynku wchodzą bracia bliźniacy szefowej.
Sprzątaczka (ok 26 lat): widziałą Pani, oni byli identyczni!
Ja: Może dlatego, że sa bliźniakami jednojajowymi? :D
S: Znałam kiedyś bliźniaków ale chyba dwujajowych. Bo jeden był starszy od drugiego o rok 🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry