reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Z perspektywy czasu jestem na siebie zła, że tyle czekałam z decyzją o dzieciach... zawsze chcialam mieć 3 dzieci, a prawdopodobnie się nie uda. 35 prawie na karku, mąż 37 z groszami.... ehhhh mam pmsa chyba ;(
Ja też zawsze chciałam mieć trójkę, dobijam 30-stki i gdybym wiedziała że o pierwsze będę starała się tyle lat to zaczęłabym od razu po 20-stce 🙃
 
reklama
w tym miejscu chciałabym się pochwalić, że moja bratowa, matka dwójki dzieci, lat 34, skończone studia, nie żeby jakaś wyrwana z jaskini, nie wie co to jest endometrium (mimo, ze ma endometriozę teraz) ani co to jest owulacja i na czym polega. Kilka lat temu przy ognisku była rozmowa na temat tamponów. I ona mówi, ze nie lubi bo dużo sika i ją to wkurza, że musi za każdym razem wyjmować!!!! Dacie wiarę? Dorosła kobieta była przekonana, że jej tampon sikami nasiąknie jeśli go nie wyjmie🤦🏼‍♀️ myślała też, że śledź nie jest rybą a osobnym gatunkiem morskiego stworzenia „śledź to śledź, nie ryba”… wstyd mi za nią odkąd nosi nasze nazwisko
no ale pamiętam jeszcze na forum kafeteria, jak typiara twierdziła, ze się sika pochwą i jej laski tłumaczyły, że nie sika pochwą a ona "to czym???? MACICĄ??? 😂😂"...
I naprawdę, dorosłe kobiety nie wiedzą nic o swoim cyklu!
 
A tak jeszcze uzupełniając to, ze moja mama zahcodziła w ciażę od spojrzenia to w pewnym momencie nie chciała już sypiać z ojcem, bo się bała, ze zajdzie xD to on przestudiował dokładnie cykl miesięczny kobiety z jakichś ksiażek, żeby wiedzieć kiedy można a kiedy nie można zajść xD
Raz chciał się popisać i mnie sprawdzić i mnie pyta czy podczas miesiaczki można zajść w ciazę przy długich czy przy krótkich cyklach xD
 
Ja też zawsze chciałam mieć trójkę, dobijam 30-stki i gdybym wiedziała że o pierwsze będę starała się tyle lat to zaczęłabym od razu po 20-stce 🙃
Tez mam czasami takie myśli. Ale potem dociera do mnie, że w wieku 20 lat to ja miałam pstro w głowie, nie chciałam dzieci, moje związki trwały max kilka miesięcy.
Mojego męża poznałam jak mialam 27 lat. Pewnie mogliśmy zacząć się wcześniej starać, ale chciałam mieć stabilna i jasna sytuację. Prze pierwsze 2 lata bylismy na wynajmie, potem ja kupilam mieszkanie, rok później on.
Także to nigdy nie jest czarno-biale.
 
A tak jeszcze uzupełniając to, ze moja mama zahcodziła w ciażę od spojrzenia to w pewnym momencie nie chciała już sypiać z ojcem, bo się bała, ze zajdzie xD to on przestudiował dokładnie cykl miesięczny kobiety z jakichś ksiażek, żeby wiedzieć kiedy można a kiedy nie można zajść xD
Raz chciał się popisać i mnie sprawdzić i mnie pyta czy podczas miesiaczki można zajść w ciazę przy długich czy przy krótkich cyklach xD
Ja mam braci jeden rocznik 81 drugi 82. Dopiero ostatnio sobie to obliczyłam, że moja mama musiała zajść w kolejną ciążę 3 miesiące po porodzie 🥶
 
Z perspektywy czasu jestem na siebie zła, że tyle czekałam z decyzją o dzieciach... zawsze chcialam mieć 3 dzieci, a prawdopodobnie się nie uda. 35 prawie na karku, mąż 37 z groszami.... ehhhh mam pmsa chyba ;(
Ja też mam czasem takie myśli, ale nie cofnę czasu. Ponadto tak jak @AScarlett napisała. Z poprzednimi partnerami to w ogóle była żenada zwłaszcza ten ostatni, który mnie zdradzał. Zostałabym samotna matka i pewnie byłabym nieszczęśliwa. Z mężem może faktycznie mogliśmy zacząć się starać trochę wcześniejszej, ale właśnie chcieliśmy mieć jako taką stabilność i swój kat.
 
A tak jeszcze uzupełniając to, ze moja mama zahcodziła w ciażę od spojrzenia to w pewnym momencie nie chciała już sypiać z ojcem, bo się bała, ze zajdzie xD to on przestudiował dokładnie cykl miesięczny kobiety z jakichś ksiażek, żeby wiedzieć kiedy można a kiedy nie można zajść xD
Raz chciał się popisać i mnie sprawdzić i mnie pyta czy podczas miesiaczki można zajść w ciazę przy długich czy przy krótkich cyklach xD
Ile masz rodzeństwa jeśli mogę spytać? 😁
 
reklama
moja koleżanka straciła ciążę. Nawet nie wiedziałam, że w niej jest, jeszcze nie mówiła, ale jak do mnie rano zadzwoniła z tą informacją, to nogi się pode mną ugięły, a serce roztrzaskało się na milion kawałków.
Ściskam cie mocno ❤️❤️
Wirtualnie tylko tyle mogę. Jeśli chciałabyś się wygadać to tu jesteśmy!
 
Do góry