reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Ode mnie taki update jeszcze, że resztą wyników męża przyszła, i nie ma bakterii ani w nasieniu, ani w moczu , ani też w cewce moczowej( z tego co widzę), w związku z tym jutro dzwonie w sprawie androloga ( oddalonego 4 h drogi) do tamtych wyników, gdzie lepkość I upłynnienie wyszło nie ok, zobaczymy co mi powiedzą kiedy jakieś terminy.
Jeśli coś umówię, to zobaczymy co powie, i z tą wiedzą pójdę do gin.
 
Ojej, kurde mogli wytrzymać chociaż do poniedziałku z tą wizytą, usg w okres nic przyjemnego współczuję, szkoda , że nie uda się wziąść świeżych wyników, ale może chociaż weź starsze , które masz🙂

Właśnie problem jest w tym, że gdzieś mi sie te wyniki zapodziały 😅 No niestety usg podczas okresu to standard w klinikach
 
Ode mnie taki update jeszcze, że resztą wyników męża przyszła, i nie ma bakterii ani w nasieniu, ani w moczu , ani też w cewce moczowej( z tego co widzę), w związku z tym jutro dzwonie w sprawie androloga ( oddalonego 4 h drogi) do tamtych wyników, gdzie lepkość I upłynnienie wyszło nie ok, zobaczymy co mi powiedzą kiedy jakieś terminy.
Jeśli coś umówię, to zobaczymy co powie, i z tą wiedzą pójdę do gin.
nie chcesz spróbować konsultacji online? Dziewczyny mówiły ze to jest teraz dobra opcja w Polsce. No chyba że jeszcze jakieś badania mogą być?
 
Ode mnie taki update jeszcze, że resztą wyników męża przyszła, i nie ma bakterii ani w nasieniu, ani w moczu , ani też w cewce moczowej( z tego co widzę), w związku z tym jutro dzwonie w sprawie androloga ( oddalonego 4 h drogi) do tamtych wyników, gdzie lepkość I upłynnienie wyszło nie ok, zobaczymy co mi powiedzą kiedy jakieś terminy.
Jeśli coś umówię, to zobaczymy co powie, i z tą wiedzą pójdę do gin.
No i pięknie :) Brzmi jak plan :)
Bardzo się cieszę, że pozostałe wyniki są dobre :)
 
reklama
Cześć, czy mogę którąś z Was zapytać o ciąże biochemiczną? potrzebuję porady.
 
Do góry