reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Coś Ci się chyba z klawiszami poprzestawiało :D
Ale tak, właśnie tego sę boję. Że nie będę tak lubić tego nowego życia i potem ciaglę będę rozpamiętywać, jakie poprzednie życie było fajne. A już nic nie będę mogłą zrobić...
Wiesz, że ponoć nawet 16-latek zmieści się w oknie życia? 🤣🤣🤣
gdy-sprawdzasz-czy-dzieciak-zmiesci-sie-w-oknie-zycia.jpg
 
reklama
A teraz serio, ja w ciazy bylam, o zgrozo, 10 lat i 14 lat temu. Jak to jest z tym bolem podbrzusza? U mnie jest 18 dc. Bylam dzisiaj u gina i mowila ze wszystko cacy... i ze bol moze byc ale nie skumalam, ze moze dopytac czy przez np zagniezdzanie?
 
ja tez już po treningu, babcia odwiedzona, zakupy zrobione i zabieramy się za film (dokument) o UFO :D a wczoraj narzekaliśmy znajomemu, ze musimy zacząć więcej czytać i jakieś mądre treści przyswajać, bo głupiejemy… wiec wjechało UFO :D

Ja tez przed okresem zjadłam dzisiaj już chyba z 3 tys kalorii… straszne ilości od rana
 
ja tez już po treningu, babcia odwiedzona, zakupy zrobione i zabieramy się za film (dokument) o UFO :D a wczoraj narzekaliśmy znajomemu, ze musimy zacząć więcej czytać i jakieś mądre treści przyswajać, bo głupiejemy… wiec wjechało UFO :D

Ja tez przed okresem zjadłam dzisiaj już chyba z 3 tys kalorii… straszne ilości od rana
ja dziś zjadłam tak w miare kalorii, ale w urodzinowy weekend poszalaaaaaałam
 
reklama
Do góry