reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

A teraz serio, ja w ciazy bylam, o zgrozo, 10 lat i 14 lat temu. Jak to jest z tym bolem podbrzusza? U mnie jest 18 dc. Bylam dzisiaj u gina i mowila ze wszystko cacy... i ze bol moze byc ale nie skumalam, ze moze dopytac czy przez np zagniezdzanie?
Ból podbrzusza znaczy dokładnie tyle co nic.
Żaden to objaw zagnieżdżania czy ciąży.
 
reklama
Dziewczyny, sorry, że wjadę ze smutem, ale pewnie słyszałyście, że dziś rano zmarł ten chłopiec, którego skatował ojczym za przyzwoleniem matki. Nie mogę się kompletnie jakoś pozbierać po tym. Serce mnie boli jak myślę o tym, co ten potwór zrobił temu dziecku...
 
Dziewczyny, sorry, że wjadę ze smutem, ale pewnie słyszałyście, że dziś rano zmarł ten chłopiec, którego skatował ojczym za przyzwoleniem matki. Nie mogę się kompletnie jakoś pozbierać po tym. Serce mnie boli jak myślę o tym, co ten potwór zrobił temu dziecku...
Ja jakbym chciała to skomentować to musieliby mnie wypikać. ****************** !
 
A teraz serio, ja w ciazy bylam, o zgrozo, 10 lat i 14 lat temu. Jak to jest z tym bolem podbrzusza? U mnie jest 18 dc. Bylam dzisiaj u gina i mowila ze wszystko cacy... i ze bol moze byc ale nie skumalam, ze moze dopytac czy przez np zagniezdzanie?
ból brzucha może występować przed owulacją, w owulacje, po owulacji, na implantacje, przez pms, przez okres, no i oczywiście przez zapicie ogórków kiszonych colą - czyli może znaczyć wszystko i nic :)
 
Ej wgl tak mnie zastanawia ile dni od potwierdzonej owulacji już testujecie?
Wiadomo, że najlepiej 10 dni, ale macie tak, że wcześniej? 😅
 
reklama
Dziewczyny czy to peak czy już tuż tuż?
Narazie jestem jeszcze bez apki😅
IMG_20230508_210615.jpg
 
Do góry