reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Dziewczyny, sorry, że wjadę ze smutem, ale pewnie słyszałyście, że dziś rano zmarł ten chłopiec, którego skatował ojczym za przyzwoleniem matki. Nie mogę się kompletnie jakoś pozbierać po tym. Serce mnie boli jak myślę o tym, co ten potwór zrobił temu dziecku...
Tez o tym dzis rozmawialiśmy i popłakałam się strasznie. Najgorsza jest bezradność. W takich chwilach jestem za kara śmierci…
 
reklama
ból brzucha może występować przed owulacją, w owulacje, po owulacji, na implantacje, przez pms, przez okres, no i oczywiście przez zapicie ogórków kiszonych colą - czyli może znaczyć wszystko i nic :)
Może być też objawem sraczki jak u mnie dzis

Dance Dancing GIF by adambanaszek
 
ja tez już po treningu, babcia odwiedzona, zakupy zrobione i zabieramy się za film (dokument) o UFO :D a wczoraj narzekaliśmy znajomemu, ze musimy zacząć więcej czytać i jakieś mądre treści przyswajać, bo głupiejemy… wiec wjechało UFO :D

Ja tez przed okresem zjadłam dzisiaj już chyba z 3 tys kalorii… straszne ilości od rana
ej ja 3 tys kalorii to normalnie zjadam 🐷🐷🐷 a jak winkiem zapijam to pewnie i lepiej 🫣 nigdy nie liczyłam kcal i uświadomiłam sobie to dopiero, kiedy Stary dostał swoją płodną dietkę na 1800 i zorientowałam się, że to połowa moich standardowych porcji🫨
 
reklama
Dziewczyny, sorry, że wjadę ze smutem, ale pewnie słyszałyście, że dziś rano zmarł ten chłopiec, którego skatował ojczym za przyzwoleniem matki. Nie mogę się kompletnie jakoś pozbierać po tym. Serce mnie boli jak myślę o tym, co ten potwór zrobił temu dziecku...
To straszna historia.... nie mieści się to w głowie ...
 
Do góry