reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Mam koleżankę, która często mówi, że tęskni za starym życiem. Jedynaczką, zawsze wszystko miała "pod nos". Kiedyś mi powiedziała, że kocha swoje dzieci ale nie nawidzi być matką. Fakt faktem dIe i ma okropne, ale jak jej powiedziałam, W cieKo to mają rodzice dzieci nieuleczalnie chorych przestała mówić, że ma ciężko. Ale to nie mnie oceniać jak ona się czuje w byciu tą matką.
Coś Ci się chyba z klawiszami poprzestawiało :D
Ale tak, właśnie tego sę boję. Że nie będę tak lubić tego nowego życia i potem ciaglę będę rozpamiętywać, jakie poprzednie życie było fajne. A już nic nie będę mogłą zrobić...
 
reklama
Hej dziewczyny. Może mnie kojarzycie z poprzednich wątków. Chciałabym się zapisać na 20 😊 jestem po wizytach u ginekologa i badaniach w tym miesiącu zaczęłam brać tabsy na tarczycę oraz dostałam zastrzyk ovitrele. Jeśli w tym cyklu się nie uda to drożność jajowodów i stymulacja 😔 z badań i usg wyszły jajniki policystyczne i lekko podwyższone tsh
 
Do góry