reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

znaczy domyślam się, ze napewno życie też jest super i pewnie mając dziecko ciężko jest sobie wyobrazić już życie bez niego.
Ja sie trochę boje, ze mimo, ze będę kochać swoje dziecko, bo będę bardzo, to będę tęsknić za starym życiem.
Mam koleżankę, która często mówi, że tęskni za starym życiem. Jedynaczką, zawsze wszystko miała "pod nos". Kiedyś mi powiedziała, że kocha swoje dzieci ale nie nawidzi być matką. Fakt faktem dIe i ma okropne, ale jak jej powiedziałam, W cieKo to mają rodzice dzieci nieuleczalnie chorych przestała mówić, że ma ciężko. Ale to nie mnie oceniać jak ona się czuje w byciu tą matką.
 
reklama
A szału z trzonowaniem nie było bo mąż miał jelitowke. Do tego owu zaszalała I przyszła wcześniej. Im bliżej testowania tym mniejsza wiara 😔
Ej, ej, bez smutania mi tu :) W końcu ta zła majowa passa musi zostać przełamana!
Loading Hug GIF by MOODMAN
 
Dziewczynki! Nie uwierzycie! Syn mi skasował konto stare 😢 bylam jako gimbal.girl.... ale jestem!
Po negatywnych testach w kwietniu i @ na sam wyjazd do Krakowa... troche sie załamałam. Powiedzialam sobie okej, na luzno, na miekko... bylam na monitorowaniu cyklu, owu byla, jest ciałko żółte, stary zmeczony, ale szczęśliwy 🤣 11 dni do okresu. Bolą sutki, lekko cycki tkliwe, sutki ze 3 dni jakies takie wrażliwe. Od wczoraj boli podbrzusze. Jak na @ dzisiaj gin mowi "rozumiem ze ból wkurwiający?" 🤣🤣🤣
Dopisać mnie do listy!!! 🤣🤣❤️❤️❤️
Trzymam kciuki za Was 😘❤️😘❤️
 
reklama
A daj spokój...
Dziś pożegnanie pracownicy-poszła na emeryturę i powitanie nowej.
A ja kurva sraczka. Jeszcze sie odjebałam jak szczur na otwarcie kanału. Ubrałam eleganckie materiałowe spodnie, które mi się wżynały w brzuch. Dając prezent pożegnalny wychodząc na środek sali konferencyjnej miałam w głowie myśl "tylko się nie zesraj, tylko sie nie zesraj" Aż cud, że w mowie pożegnalnej nie powiedziałam coś o gownie 😆
Illustration Toilet GIF by Phi-Yen
Hahahhha xD dobre
 
Do góry