reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
W ogóle jakie tutaj poważne tematy wleciały 🙈
Jeszcze @Brownie1992 zawalona robotą i kto rozluźni atmosferę tematami o 💩? 😂
Wink Bu GIF by Buuuilustraciones
A daj spokój...
Dziś pożegnanie pracownicy-poszła na emeryturę i powitanie nowej.
A ja kurva sraczka. Jeszcze sie odjebałam jak szczur na otwarcie kanału. Ubrałam eleganckie materiałowe spodnie, które mi się wżynały w brzuch. Dając prezent pożegnalny wychodząc na środek sali konferencyjnej miałam w głowie myśl "tylko się nie zesraj, tylko sie nie zesraj" Aż cud, że w mowie pożegnalnej nie powiedziałam coś o gownie 😆
Illustration Toilet GIF by Phi-Yen
 
To jeszcze się pochwalę moim mężem😃
Ma żylaki powrózka, niski hormon FSH (jądra nie wytwarzają tylu plemnikow i tyle dobrych plemników). W listopadzie morfo 2% i zaniżone parametry. W styczniu także.
Obecne majowe wyniki 8% i piękne wartości 🥹 Po drodze schudł 8kg, inaczej je, bierze suple oczywiście i clo. Także dumny z siebie jest jak paw😃
Wow ale poprawa. I to w tak krótkim czasie! Brawa dla Was 💪😘
 
o, to jak to robisz pierwszy raz i to jeszcze z monitoringiem, to bym sikała częściej. Bo tak naprawdę testy nie muszą ciemnieć stopniowo. W sensie, że masz 0,2, później 0,4, później 0,6 itd. Może być tak, że będzie 0,2 i później bach, pozytywny. U mnie akurat ciemnieją stopniowo i to w miarę przewidywalnie, z tego co widzę, to u wielu dziewczyn też, ale warto wiedzieć, że wcale nie musi tak być
Dokładnie. Tak jest u mnie 🤷
received_1075319197204220.jpeg
 
A daj spokój...
Dziś pożegnanie pracownicy-poszła na emeryturę i powitanie nowej.
A ja kurva sraczka. Jeszcze sie odjebałam jak szczur na otwarcie kanału. Ubrałam eleganckie materiałowe spodnie, które mi się wżynały w brzuch. Dając prezent pożegnalny wychodząc na środek sali konferencyjnej miałam w głowie myśl "tylko się nie zesraj, tylko sie nie zesraj" Aż cud, że w mowie pożegnalnej nie powiedziałam coś o gownie 😆
Illustration Toilet GIF by Phi-Yen
Nie no, po takich objawach to dwie krechy murowane :D
 
reklama
Do góry