reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Cześć, mam dzis urodziny, możecie skladac życzenia
Sarah Burke Queen GIF by asianhistorymonth
Najlepszego!
Happy Birthday Baby GIF
 
No to powiem Wam tak. Skoro mowicie, że 2 część maja ma być pozytywna, to jeśli założenia apki się sprawdzą, to 31.05 będę 8 lub 9 dni po😁

Jestem mega wariatką, ale wolę to, niż dołować się i płakać, także proszę zapisać mnie 31.05 na drugie podejście - najwyżej wg wykresu przesunę się na początek czerwca. 🙈🤭🫣
🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
Ej! Nie byłam w życiu na takiej mszy… wesoło, wszyscy w niej uczestniczą, ksiądz stoi między ławkami mówi wszyscy śpiewają… Nie ta sztywna Polska msza 😬 ps. Dałam radę! Nawet coś rozumiałam 🤣 i nie był to wyrok śmierci 🤣
Ja miałam wczoraj Komunie siostrzeńca i tez każde dziecko bralo czynny udział w uroczystości. Oczywiście zachowana byla powaga miejsca, a schemat prowadzenia mszy był ściśle określony, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Chyba się starzeje, bo mi się wszystko podobało 😀
 
reklama
Do góry