reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
No i jaką ja mam dać reakcję? Smutno, że @ przyszła...
Jak ten Łasuch?
Fajny, lubię czasami takie fantasy, lekkie nieskomplikowane filmy. Oczywiście lecę 1 sezon w celu przypomnienia, pogoda zniechęca do wszystkiego, obiad mam, mogę tracić czas przed tv.😄 Co do reakcji to 👍 Dobrze, ze @ się nie spóźni o kilka dni, im szybciej - tym wszystko szybciej 😁😉 juz zamowiłam domowe laboratorium na przyszły cykl i git.

Ogólnie 14 już prawie, to czas bym drinkiem uczciła kolejny nowy cykl...😆😂
 
Ja na ogół mam 5-7 dni z czego 2 pierwsze są mocniejsze, 3 kolejne już dużo słabsze i kolejne dwa dni to pojedyncze plamienia.
Też miałam 7 dni, pierwszy dzień to takie rozkręcanie, drugi i trzeci potop, czwarty lekkie krwawienie i szósty siódmy to już resztki. Teraz się jakoś pozmieniało, pierwszy i drugi mocny a trzeci już resztki i tak do 5-6 🤷🏼‍♀️ nie wiem o co chodzi, chyba faktycznie lewotyroksyna pozmieniała mi okres bo nic innego nie brałam, tylko to i suple wit d, magnez, kwas foliowy i takie tam
 
Cześć, mam dzis urodziny, możecie skladac życzenia
Sarah Burke Queen GIF by asianhistorymonth
Wszystkiego najlepszego! 🎂🍾🎁🎉
 
A dziewczyny powiedzcie, przewijał się ten temat, ale nie pamietam. Moj miły ma antybiotyk od wczoraj, bo przeziębienie rozkreciło się na kursie poważniej. Jak to nasienie będzie wyglądało po kuracji? Nie ma sensu planować cokolwiek w nowym cyklu?
 
Fajny, lubię czasami takie fantasy, lekkie nieskomplikowane filmy. Oczywiście lecę 1 sezon w celu przypomnienia, pogoda zniechęca do wszystkiego, obiad mam, mogę tracić czas przed tv.😄 Co do reakcji to 👍 Dobrze, ze @ się nie spóźni o kilka dni, im szybciej - tym wszystko szybciej 😁😉 juz zamowiłam domowe laboratorium na przyszły cykl i git.

Ogólnie 14 już prawie, to czas bym drinkiem uczciła kolejny nowy cykl...😆😂
Też lubię czasami takie filmy i seriale, przy których nie muszę myśleć. Obadam sobie tego Łasucha :)
 
A dziewczyny powiedzcie, przewijał się ten temat, ale nie pamietam. Moj miły ma antybiotyk od wczoraj, bo przeziębienie rozkreciło się na kursie poważniej. Jak to nasienie będzie wyglądało po kuracji? Nie ma sensu planować cokolwiek w nowym cyklu?
Ja osobiście wychodzę z założenia, że nie ma się co przejmować takimi rzeczami. Wiadomo, jeśli chłop będzie umierający to nie będę zmuszać, ale nie lubię się tak nakręcać, że wziął kąpiel/antybiotyk/wypił piwo to już pewnie wszystkie plemniki umarły 🙈 Na pewno inne podejście miałabym przy IUI/IVF, ale przy naturalnych staraniach staram się nie myśleć w takich kategoriach i nie szukać co mogłoby na te delikatne panienki plemniki wpłynąć 😅
 
reklama
A dziewczyny powiedzcie, przewijał się ten temat, ale nie pamietam. Moj miły ma antybiotyk od wczoraj, bo przeziębienie rozkreciło się na kursie poważniej. Jak to nasienie będzie wyglądało po kuracji? Nie ma sensu planować cokolwiek w nowym cyklu?
to nie jest tak, że jak choroba i leki to już stracony cykl :) wszystko zależy od organizmu chłopa i jego nasienia. Na jednych wpłynie choroba i plemniki będą potrzebowały magiczne 3 miesiące na odbudowę a na innych nie :)
 
Do góry