reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

U mnie dziwna akcja, trzeci dzień okresu a tu już skąpe krwawienie 😳
Odkąd biorę leki na niedoczynnosc to coraz krótszy okres mam, zaraz się okaże że coś jest nie tak 😑☹️
Biorę euthyrox 100 i zazwyczaj pierwsze 2 dni mam mocniejsze krwawienie, 3 - takie słabsze, po 3 dniu nie mam już prawie nic.
 
reklama
A dziewczyny powiedzcie, przewijał się ten temat, ale nie pamietam. Moj miły ma antybiotyk od wczoraj, bo przeziębienie rozkreciło się na kursie poważniej. Jak to nasienie będzie wyglądało po kuracji? Nie ma sensu planować cokolwiek w nowym cyklu?
U nas miesiąc po grypie i antybiotyku robiliśmy badanie nasienia i wyszło dobre. Nie ma reguły moim zdaniem. Czasem parametry nasienia po gorączce i antybiotyku lecą na łeb na szyję, a czasem wpływ jest nieznaczny.
 
No to powiem Wam tak. Skoro mowicie, że 2 część maja ma być pozytywna, to jeśli założenia apki się sprawdzą, to 31.05 będę 8 lub 9 dni po😁

Jestem mega wariatką, ale wolę to, niż dołować się i płakać, także proszę zapisać mnie 31.05 na drugie podejście - najwyżej wg wykresu przesunę się na początek czerwca. 🙈🤭🫣
 
Cześć, mam dzis urodziny, możecie skladac życzenia
Sarah Burke Queen GIF by asianhistorymonth
wszystkiego najlepszego 💜
 
Ja osobiście wychodzę z założenia, że nie ma się co przejmować takimi rzeczami. Wiadomo, jeśli chłop będzie umierający to nie będę zmuszać, ale nie lubię się tak nakręcać, że wziął kąpiel/antybiotyk/wypił piwo to już pewnie wszystkie plemniki umarły 🙈 Na pewno inne podejście miałabym przy IUI/IVF, ale przy naturalnych staraniach staram się nie myśleć w takich kategoriach i nie szukać co mogłoby na te delikatne panienki plemniki wpłynąć 😅
Akurat jeśli miałabyś się trzymać tego, żeby nie wpłynęło to na plemniki (nie wiem, jaki wpływ ma antybiotyk na plemniki i czy w ogóle), to musiałabyś czekać 76 dni, bo tyle trwa spermatogeneza.
 
reklama
Do góry