reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
no dziadowskie te Twoje testy. DL jednak najlepsze
Ale w poprzednim cyklu bez problemu pik wyłapałam. Jedyny minus ich dla mnie był taki, że nie wybarwiały się super od razu tylko tak z 5 minut trzeba było poczekać. W kolejnym cyklu bede robić równolegle i dam Wam znać. Chyba, że Lametta to jakoś zaburza.
 
Ale w poprzednim cyklu bez problemu pik wyłapałam. Jedyny minus ich dla mnie był taki, że nie wybarwiały się super od razu tylko tak z 5 minut trzeba było poczekać. W kolejnym cyklu bede robić równolegle i dam Wam znać. Chyba, że Lametta to jakoś zaburza.
Też jestem ciekawa, bo w tym cyklu mam letrozol. Mam iść na monitoring koło 11-go. Po tak długiej przerwie od starań jestem już niecierpliwa i chciałabym na coś nasikać :D
 
reklama
Mi naprawdę bardzo dobrze pracowało się z owulakami Facelle, ale to drogi interes. Dlatego na czerwiec chyba również zamówię sobie z domowego laboratorium, skoro dużo osób je poleca aczkolwiek nic mi tak prawdy nie powie jak temperatura 🤷🏼‍♀️
Ale u ciebie to w ogóle ciekawa sytuacja jako że jesteś już po owu 😅
Jeden cykl robiłam owulaki też te z rosska i bardzo ładnie mi wybarwiały jak widać na załączonym zdj. Ale faktycznie jak na codzienne sikanie to drogo wyszło No i tyle plastiku 🥲 Polecacie jakieś paski tanie ?? Chce zacząć robić od nowego cyklu.
 

Załączniki

  • IMG_1393.jpeg
    IMG_1393.jpeg
    121,6 KB · Wyświetleń: 84
Do góry