reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Hej. Dzisiaj zrobilam jakies testy z krwi i wyszly dwie kreski. Ale zaraz zrobilam strumieniowy i nic nie wyszlo. Czytalam ze te testy z krwi sa lipne i czesto pokazuja falszywy pozytyw. @ powinnam miec za 4 dni.
 
reklama
Jeden cykl robiłam owulaki też te z rosska i bardzo ładnie mi wybarwiały jak widać na załączonym zdj. Ale faktycznie jak na codzienne sikanie to drogo wyszło No i tyle plastiku 🥲 Polecacie jakieś paski tanie ?? Chce zacząć robić od nowego cyklu.
Mi się najlepiej sprawdziły domowe laboratorium już dziś pisałyśmy o tym 🙂
Horien z allegro są tanie, ale mocno średnie. Bolilol polecała jeszcze baby boom i dziewczyny tez z Amazona uzywaly easy@home.
 
Mi się najlepiej sprawdziły domowe laboratorium już dziś pisałyśmy o tym 🙂
Horien z allegro są tanie, ale mocno średnie. Bolilol polecała jeszcze baby boom i dziewczyny tez z Amazona uzywaly easy@home.
Tylko ze te z dl nie są chyba aż takie tanie? Z dychę za 5
 
Jeden cykl robiłam owulaki też te z rosska i bardzo ładnie mi wybarwiały jak widać na załączonym zdj. Ale faktycznie jak na codzienne sikanie to drogo wyszło No i tyle plastiku 🥲 Polecacie jakieś paski tanie ?? Chce zacząć robić od nowego cyklu.
Dlatego właśnie je lubię, ale no $$$ 😶
Dziewczyny tu polecają owulaki z domowego laboratorium, ja jeszcze nie miałam okazji ich przetestować 😌 na pewno nie polecam owulaków z one step, zresztą testów ciążowych tej firmy tez nie polecam 🤣
 
Hej. Dzisiaj zrobilam jakies testy z krwi i wyszly dwie kreski. Ale zaraz zrobilam strumieniowy i nic nie wyszlo. Czytalam ze te testy z krwi sa lipne i czesto pokazuja falszywy pozytyw. @ powinnam miec za 4 dni.
Niestety ale również słyszałam, że na tych testach z krwi często wychodzą fałszywe kreski 😥
 
Dlatego właśnie je lubię, ale no $$$ 😶
Dziewczyny tu polecają owulaki z domowego laboratorium, ja jeszcze nie miałam okazji ich przetestować 😌 na pewno nie polecam owulaków z one step, zresztą testów ciążowych tej firmy tez nie polecam 🤣
Mi chyba najbardziej sprawdziły się domowe laboratorium na allegro 10 testów za 14 ziko a później te z rossmana facelle ale dokładnie te trochę droższe i więcej miejsca zajmują 😁
 
Co tam dziewczęta dziś porabiacie?
My zjedliśmy śniadanie i jedziemy do teściów bo teść w szpitalu. I trochę tam posiedzi.
U nas na spokojnie dzisiaj, wstałam rano, umylam włosy, ogarnęłam facjatę, zjedliśmy jajecznicę i mojemu M coś chcica przyszła i wziął mnie w obroty 🫣😂 teraz kawka, potem może jakiś spacer gdzieś blisko. Pogoda niezaciekawa, cały czas zachmurzone, szkoda się jakoś daleko wypuszczać od domu, bo nie wiadomo, kiedy może nas deszcz zaskoczyć 🫣
 
Mi w tym cyklu owulaki cały czas pokazywały poziom w okolicach 0.10 więc od kolejnego je pierdziele i wracam do domowego laboratorium bo mnie zezłościły
Jak dobrze kojarzę robisz te z horiena z Allegro? Ja je miałam w styczniu, zostały mi na luty i nawet spoko się wybarwiały. Teraz też je mam, ale jak polecacie domowe laboratorium (może nie będzie następnego razu 🙏🏻), to następnym razem też może się w nie zaopatrze 🥰
 
reklama
Mi się najlepiej sprawdziły domowe laboratorium już dziś pisałyśmy o tym 🙂
Horien z allegro są tanie, ale mocno średnie. Bolilol polecała jeszcze baby boom i dziewczyny tez z Amazona uzywaly easy@home.
Ja z amazona używałam easy home, ale ciążowe paskowe i też bardzo fajne 😁 (myślę, że można im ufać, bo mi dwóch kresek nie pokazały) 😬
 
Do góry