reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Jak dobrze kojarzę robisz te z horiena z Allegro? Ja je miałam w styczniu, zostały mi na luty i nawet spoko się wybarwiały. Teraz też je mam, ale jak polecacie domowe laboratorium (może nie będzie następnego razu 🙏🏻), to następnym razem też może się w nie zaopatrze 🥰
Horiena mam od 2 cykli. W poprzednim cyklu bez problemu wyłapałam pik, ale w tym mi cały czas wychodzą na poziomie 0.10 więc nie wiem czy przegapilam po prostu czy jakoś na stymulacji nie działają. Owu byla potwierdzona USG
 
reklama
Horiena mam od 2 cykli. W poprzednim cyklu bez problemu wyłapałam pik, ale w tym mi cały czas wychodzą na poziomie 0.10 więc nie wiem czy przegapilam po prostu czy jakoś na stymulacji nie działają. Owu byla potwierdzona USG
Ja jak byłam w zeszłym cyklu u gina, to był 6dc bodajże i już ginka mówiła, że tu niedługo owu będzie, wiec ja mam dość wcześnie, ale wtedy testowałam czym innym i nie wiem, kiedy tak naprawdę była 🤷🏼‍♀️
A teraz horieny mam na poziomie 0.27, a dziś 8dc 🫣 zobaczymy, co będzie. Od prawie tygodnia biorę też cyclodynon, bo prolaktyna wyszła mi podwyższona i się zastanawiam, czy to nie od tego.
 
Przyznać się kto wykupił wszystkie owulaki z domowego laboratorium w aptekach internetowych! Tak polecacie te testy, że chciałam zaopatrzyć się na następny cykl, ale na doz i ziko produkt niedostępny
 
Mnie wczoraj okres dopadł… jakbym mogła to bym w pampersie chodziła 🤣🤦‍♀️ na dworze 8 stopni, leje.. brrr Wybraliśmy się na włoska pizzę a później wracamy leżeć do domu. Tak zaimprezowalismy pierwszego maja ze do domu wróciliśmy o 4 w kiepskim stanie 🤣 jutro jadę na badania okresowe przed powrotem do pracy i już płacze na myśl o budziku o 4:30 bo badania w Krakowie dwa dni 🤦‍♀️ jak żyć!
 
Mnie wczoraj okres dopadł… jakbym mogła to bym w pampersie chodziła 🤣🤦‍♀️ na dworze 8 stopni, leje.. brrr Wybraliśmy się na włoska pizzę a później wracamy leżeć do domu. Tak zaimprezowalismy pierwszego maja ze do domu wróciliśmy o 4 w kiepskim stanie 🤣 jutro jadę na badania okresowe przed powrotem do pracy i już płacze na myśl o budziku o 4:30 bo badania w Krakowie dwa dni 🤦‍♀️ jak żyć!
Współczuję, ja jutro nie zrywam się o świcie. Zmierzę tylko temperature i z powrotem do snu. Taki mam plan. 😁😁😁 moglby ktoś wrzucić 2 kreski, bo trochę ekscytacji przydałoby się dzisiejszego dnia 🙃
 
reklama
Do góry