reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Co tam dziewczęta dziś porabiacie?
My zjedliśmy śniadanie i jedziemy do teściów bo teść w szpitalu. I trochę tam posiedzi.
Przykra sprawa, coś poważnego teściowi dolega? My kończyny majówkę i zbieramy się do domu. Po drodze planujemy zajrzeć na Międzynarodowe Targi Tulipanów🌷🌷🌷Do Warszawy mamy jakieś 4 godziny drogi a potem jeszcze muszę upiec biszkopty na tort dla kumpeli.
 
Przykra sprawa, coś poważnego teściowi dolega? My kończyny majówkę i zbieramy się do domu. Po drodze planujemy zajrzeć na Międzynarodowe Targi Tulipanów🌷🌷🌷Do Warszawy mamy jakieś 4 godziny drogi a potem jeszcze muszę upiec biszkopty na tort dla kumpeli.
Zapadło się mu płuco i po tygodniu w szpitalu nie chce się podnieść ani zacząć pracować. Więc chcą próbować operacyjnie je ratować. Do tego ma astmę. Poważnie to wygląda niestety.
 
Dziś dla zabawy zrobiłam sobie test Facelle ciążowy, aby zobaczyć mniej więcej jak szybko spada mi ta beta. Niestety wciąż dwie kreski, ale druga już blada, więc coś tam w końcu spada.
W ogóle do czego to doszło, że nie chce dwóch kresek na ciążowym to je mam, a na owulacyjnym doprosić się nie mogę 🤣 co za czasy
 
Dziś dla zabawy zrobiłam sobie test Facelle ciążowy, aby zobaczyć mniej więcej jak szybko spada mi ta beta. Niestety wciąż dwie kreski, ale druga już blada, więc coś tam w końcu spada.
W ogóle do czego to doszło, że nie chce dwóch kresek na ciążowym to je mam, a na owulacyjnym doprosić się nie mogę 🤣 co za czasy
Mi w tym cyklu owulaki cały czas pokazywały poziom w okolicach 0.10 więc od kolejnego je pierdziele i wracam do domowego laboratorium bo mnie zezłościły
 
Mi w tym cyklu owulaki cały czas pokazywały poziom w okolicach 0.10 więc od kolejnego je pierdziele i wracam do domowego laboratorium bo mnie zezłościły
Mi naprawdę bardzo dobrze pracowało się z owulakami Facelle, ale to drogi interes. Dlatego na czerwiec chyba również zamówię sobie z domowego laboratorium, skoro dużo osób je poleca aczkolwiek nic mi tak prawdy nie powie jak temperatura 🤷🏼‍♀️
Ale u ciebie to w ogóle ciekawa sytuacja jako że jesteś już po owu 😅
 
reklama
Do góry