reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
To ja już chyba nie ogarniam... on ogarną ...
ale czego nie ogarniasz? :D on oddał nasienie w 10 minut, oni to zabierają i sprawdzają ile czasu zajmie upłynnienie. Powinno się samo upłynnić do godziny, jeśli nie, upłynniają mechanicznie z tego co wiem. Twój facet nic w upłynnieniu nie miał do roboty
 
ale czego nie ogarniasz? :D on oddał nasienie w 10 minut, oni to zabierają i sprawdzają ile czasu zajmie upłynnienie. Powinno się samo upłynnić do godziny, jeśli nie, upłynniają mechanicznie z tego co wiem. Twój facet nic w upłynnieniu nie miał do roboty
Dzięki
 
Dziewczyny chciałabym zacząć brać NAC i q10 na poprawę jakości komórek jajowych. Czy mogłybyście mi powiedzieć jaka dawca jest najlepsza i czy nac można brać cały cykl? Dziękuje za odpowiedzi
 
Ja już mam gdzieś wiem, że u mnie problem, bo u mojego chłopa ok...nasienie dało wynik...
 
reklama
Dziewczyny chciałabym zacząć brać NAC i q10 na poprawę jakości komórek jajowych. Czy mogłybyście mi powiedzieć jaka dawca jest najlepsza i czy nac można brać cały cykl? Dziękuje za odpowiedzi
mi gin mówiła o q10 w dawce 200mg. Z tego co rozumiem to nac się bierze w 3-7dc
 
Do góry