reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

koncentracja super, ruchliwość super :) morfologia jest poniżej normy, ale niewiele i przy takiej koncentracji ja bym się tym nie przejmowała - ale jakieś suple pewnie mile widziane, jeżeli jeszcze nie bierze. Coś się jednak zadziało w zakresie macroscopic examination - i to bym skonsultowała z andrologiem. Ale generalnie te najważniejsze parametry są dobre :)
No tak, wszystko niby ok a dziecka nie ma czy mam uważać że te wyniki są ok?
 
reklama
Macica i nowy porządek mają wpływ na nasze odczucia, myślę, że to nic złego, aczkolwiek dziwne uczucie, jestem ciekawa co będzie przy owu 😛

U mnie przy owu było normalnie czyli ból po stronie owulacji. Jedynie co się zmieniło to śluz był trochę inny. Był ciągnący ale bardziej mętny i trochę innej konsystencji.
 
No tak, wszystko niby ok a dziecka nie ma czy mam uważać że te wyniki są ok?
hmm, ciężko mi na to spojrzeć obiektywnie - z mojej perspektywy patrząc poszłabym do Lidla, wykupiła wszystkie moje ulubione szampany, wzięłabym urlop na tydzień i chlalabym ze szczęścia 😅

ALE są pewne nieprawidłowości, którymi należy się zająć. Ciężko mi powiedzieć, czy mogą być przyczyną niepowodzeń, ale nieprawidłowość to nieprawidłowość i warto popracować nad nią. Najważniejsze parametry są dobre, koncentracja to marzenie. Więc są nieprawidłowości, ale nie w tych najważniejszych i najtrudniejszych do poprawy parametrach - ale może to być jakiś trop, może poprawa tych nieprawidłowości to jest ten brakujący element
 
hmm, ciężko mi na to spojrzeć obiektywnie - z mojej perspektywy patrząc poszłabym do Lidla, wykupiła wszystkie moje ulubione szampany, wzięłabym urlop na tydzień i chlalabym ze szczęścia 😅

ALE są pewne nieprawidłowości, którymi należy się zająć. Ciężko mi powiedzieć, czy mogą być przyczyną niepowodzeń, ale nieprawidłowość to nieprawidłowość i warto popracować nad nią. Najważniejsze parametry są dobre, koncentracja to marzenie. Więc są nieprawidłowości, ale nie w tych najważniejszych i najtrudniejszych do poprawy parametrach - ale może to być jakiś trop, może poprawa tych nieprawidłowości to jest ten brakujący element
Dziękuję😍
 
hmm, ciężko mi na to spojrzeć obiektywnie - z mojej perspektywy patrząc poszłabym do Lidla, wykupiła wszystkie moje ulubione szampany, wzięłabym urlop na tydzień i chlalabym ze szczęścia 😅

ALE są pewne nieprawidłowości, którymi należy się zająć. Ciężko mi powiedzieć, czy mogą być przyczyną niepowodzeń, ale nieprawidłowość to nieprawidłowość i warto popracować nad nią. Najważniejsze parametry są dobre, koncentracja to marzenie. Więc są nieprawidłowości, ale nie w tych najważniejszych i najtrudniejszych do poprawy parametrach - ale może to być jakiś trop, może poprawa tych nieprawidłowości to jest ten brakujący element
Już.nie wiem, co może
ze być....
 
reklama
Do góry