reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

rozumiem 🥺 najgorzej, że u Ciebie tak trudno z badaniami - w sensie w DE

Na szczęście mam super panią ginekolog i od razu zleciła cały pakiet badań plus do tego homa index i powiedziała, że po wynikach będziemy myśleć dalej. Ja jej mówiłam, że rok temu moje hormony były bardzo wporządku i ona stwierdziła, że przez rok to może się bardzo dużo zmienić i trzeba to kontrolować na bierząco przy problemach z zajściem. Więc czekam na okres i jak go dostanę muszę zadzwonić, żeby w przychodni zapisali mnie na badanie krwi. Ona patrzyła na mnie z takim ciepłem i jednocześnie współczuciem w oczach mówiąc „Wszystko wygląda pięknie pecherzyk, endometrium, otwarta szyjka macicy. No tak wszystko pięknie a nic się nie dzieje, to musi być dla pani ciężkie.”Kobieta złoto. Czekam teraz na rozwój sytuacji bo dzisiaj według mnie 8 dpo i piersi póki co nie bolą ale znając moje szczęście jutro rano już zaczną i nic z tego nie będzie. No cóż jeśli dostanę okres przynajmniej dowiem się co z hormonami, tarczycą itp
 
reklama
Mam to samo po laparo. To mój pierwszy cykl po niej i od połowy okresu czuje jajniki codziennie 🫣 ciągną, wibrują. Aż takiej aktywności wcześniej nie odczuwałam

Nie wiem czemu tak się dzieje. Myślałam już czy to może nie przez drożność, w sensie czy ten płyn wpuszczony nie naruszył jakoś jajników chociaz nie wiem czy to możliwe.
 
koncentracja super, ruchliwość super :) morfologia jest poniżej normy, ale niewiele i przy takiej koncentracji ja bym się tym nie przejmowała - ale jakieś suple pewnie mile widziane, jeżeli jeszcze nie bierze. Coś się jednak zadziało w zakresie macroscopic examination - i to bym skonsultowała z andrologiem. Ale generalnie te najważniejsze parametry są dobre :)
 
Nie wiem czemu tak się dzieje. Myślałam już czy to może nie przez drożność, w sensie czy ten płyn wpuszczony nie naruszył jakoś jajników chociaz nie wiem czy to możliwe.
U mnie jajniki były "uwięzione" w zaroście, który został przecięty i jajniki wróciły na swoje naturalne miejsca. Więc to dla nich nowe ułożenie i dla mnie też😅 może dlatego odczuwam je mocniej, wcześniej nie miałam takiej możliwości, bo były z tyłu macicy. A u Ciebie jajniki byly w odpowiedniej pozycji?
 
reklama
U mnie jajniki były "uwięzione" w zaroście, który został przecięty i jajniki wróciły na swoje naturalne miejsca. Więc to dla nich nowe ułożenie i dla mnie też😅 może dlatego odczuwam je mocniej, wcześniej nie miałam takiej możliwości, bo były z tyłu macicy. A u Ciebie jajniki byly w odpowiedniej pozycji?

Tak u mnie jajniki i macica wporządku jedynie co znaleźli to endometriozę na pęcherzu i w zatoce douglasa
 
Do góry