reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

jak maz zniosl te badanie?
Był w stresie nie powiem, w sumie wczoraj taki kulminacyjny stres , dzisiaj już był comabędzienizm ... ale jak już zajechaliśmy na miejsce , męża pochłoną chaos wypełniania formularzy, jak już wypełnił miał mało czasu na myśleniem pielęgniarka go zawołała, kazała robić to ,to i tamto i zanim się obejżał był po wszystkim, dał radę... na prawdę myślałam , że będzie gorzej, ale było znośnie i ja się bardziej denerwowałam czekając tak myślę...
 
reklama
Co myslicie o tescie ciazowym z allegro Viola ? Jest jeszcze czulszy ponoc od 10. Pierwszy raz sie nim spotkalam :).
 
Dalej mnie bolą jajniki 😩 wczoraj już było ok, a dzisiaj znowu wróciło. Nie wiem co się dzieje, już mnie to drażni 🤦‍♀️
Ja mam bardzo czułe jajniki, i przed i po owu i do okresu je czuje...jak mnie mocno naparzały i zrobiłam uczciwy monitoring wtedy okazało się, że mnie boli na wzrost bo był 22 mm ( a bolało kilka dni przed, i bardziej po stronie, z której nie bylo owulacji) przed pęknięciem, a po owu to już pms był , bo też je czułam.
 
Co myslicie o tescie ciazowym z allegro Viola ? Jest jeszcze czulszy ponoc od 10. Pierwszy raz sie nim spotkalam :).
Niestety ale nigdy nawet o nim nie słyszałam 🤷🏼‍♀️ jeśli chodzi o testy ciążowe, to wiem że tu popularne są pinki wśród dziewczyn, ale moim nr 1 jest Facelle z rosska (ale ten paseczek bez plastikowej obudowy 😁) - nigdy mnie jeszcze nie oszukał i według mnie wyłapuje jeszcze niską betę
 
Co myslicie o tescie ciazowym z allegro Viola ? Jest jeszcze czulszy ponoc od 10. Pierwszy raz sie nim spotkalam :).
nie słyszałam o nim i nie kojarzę, by tu się ta nazwa pojawiła od kiedy tu jestem, ale sprawdziłam i niby ma czułość 5. Ale jest dość drogi i ja bym się nie zdecydowała, skoro facelle potrafi wykryć ciążę przy 5,4 czy coś takiego
 
nie słyszałam o nim i nie kojarzę, by tu się ta nazwa pojawiła od kiedy tu jestem, ale sprawdziłam i niby ma czułość 5. Ale jest dość drogi i ja bym się nie zdecydowała, skoro facelle potrafi wykryć ciążę przy 5,4 czy coś takiego
O kurczę, nie wiedziałam, że facelle jest taki czuły! 😳
 
reklama
Do góry