reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Mnie wczoraj okres dopadł… jakbym mogła to bym w pampersie chodziła 🤣🤦‍♀️ na dworze 8 stopni, leje.. brrr Wybraliśmy się na włoska pizzę a później wracamy leżeć do domu. Tak zaimprezowalismy pierwszego maja ze do domu wróciliśmy o 4 w kiepskim stanie 🤣 jutro jadę na badania okresowe przed powrotem do pracy i już płacze na myśl o budziku o 4:30 bo badania w Krakowie dwa dni 🤦‍♀️ jak żyć!
To teraz Cię zniszczę. Śniło mi się, że widzę wnętrze Twojej macicy i zagnieżdżone komórki i jeszcze jakiś ekspert komentował, że to było podwójne zagnieżdżenie. Pora chyba na odwyk od forum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂😂
 
To teraz Cię zniszczę. Śniło mi się, że widzę wnętrze Twojej macicy i zagnieżdżone komórki i jeszcze jakiś ekspert komentował, że to było podwójne zagnieżdżenie. Pora chyba na odwyk od forum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂😂
jesuuuu obyś mi to wyśniła! Dziś 2dc także oby to był sen proroczy kochana ❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry