reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
My też zaczęliśmy to kalkulować to doszliśmy do wniosku, że in vitro w przyszłym roku jest mało realne bez jakiegoś rozkładania na raty albo zapożyczania się. Też bym nie chciała jakiejś ubogiej wersji tylko zrobić badanie zarodków.
Co najwyżej inseminacja na razie zostaje.
Czuje taki wkurw, taką niesprawiedliwość.
Ja mam kuz kwotę odlozona wystarczająca na in vitro. Ale w sumie nie zdecydowaliśmy czy będziemy podchodzić. W sensie nie wykluczamy, ale nie ma decyzji. Ja mam opory trochę pod kątem, że to tyle kasy bez gwarancji że się uda. Plus ogromna bomba hormonalna dla organizmu - dla mnie każda kobieta podchodząca to in vitro to super babka.
 
Ja mam kuz kwotę odlozona wystarczająca na in vitro. Ale w sumie nie zdecydowaliśmy czy będziemy podchodzić. W sensie nie wykluczamy, ale nie ma decyzji. Ja mam opory trochę pod kątem, że to tyle kasy bez gwarancji że się uda. Plus ogromna bomba hormonalna dla organizmu - dla mnie każda kobieta podchodząca to in vitro to super babka.
My wszystko w dom władowaliśmy jeszcze te pokoje dla dzieci. Teraz sobie myślę, masz głupia liścia od losu.
 
Sprawdź czy przypadkiem nie pochylasz się bardziej przy jednej stronie do przodu a przy drugiej mniej. Ogólnie pochylając się lekko do przodu daje większy nacisk na poślady.
Dodatkowo ważne żeby były robione na twardej powierzchni nie na dywanie lub w butach
no ogólnie właśnie staram się pochylać, bo chce wiekszy nacisk na poślady.
A np na tej nodze, gdzie poślad pali bardziej to cieżej mi utrzymać równowagę
 
reklama
Do góry