reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
ja patrzę też na inne objawy, nie tylko na bol jajników
Objawy objawami, ale ile było już tutaj przypadków że śluz kogoś zrobił w chuja, albo testy owulacyjne. Zresztą nie tylko owulacyjne, ale i ciążowe. Można się wspomagać objawami, temperatura, testami. Obserwacja swojego organizmu jest ważna. Ale podejrzeć co się tam dzieje tak naprawdę można na usg. Nawet moja doktor ostatnio stwierdziła, ze gdyby chciała mnie super dokładnie poobserowac to musiałybyśmy robic codziennie usg. Tak jak Bolilol pisała można zrobić badanie progesteron, który potwierdzi domniemana owu. Ale tak naprawdę 100% pewności, że owulacja się odbyła daje tylko ciąża 🙂
 
reklama
Do góry