reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

Zacznij od najgorszych, potem pójdzie z górki. Polecam :)
Tak właśnie zrobiłam. Na koniec zostawiłam najłatwiejsze, a jak zaczęłam je rozwiązywać to okazały się jakąś masakrą. Także tego... dzisiaj już nie będzie 10 - przerwa - 10 tylko czas zapierdzielać ;)
 
reklama
Ej dziewczyny wgl chciałam podpytać Was trochę o owulacje.
Ja w niektóre cykle czas owulacji mam mega dziwny. Dolegliwości trwają około tydzień
Dyskomfort w brzuchu -(jajnik) - niby ból ale sprawiający mega wysokie libido. Uczucie jakby tam coś w środku było.
Czy ktoraś z Was miewa coś podobnego w owulke?
Ja tak czasami mam. I mi się właśnie wydaje, że wtedy do owulacji nie doszło. Że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. Kilka dni mnie tak pobolewalo podbrzusze że dramat. Czułam jakbym miala macicę spuchnięta. W dniu spodziewanej @ zrobiłam betę i wyszła 4.6 lub 4.8 już nie pamiętam. Lekarz mi powiedział, że mogła to być ciąża biochemiczna ale mi się wydaje , że bardziej torbiel. Niby wtedy beta też może być podwyższona
 
W ogóle tak się śmiałyście z tematu 💩 ale bardzo często się dziś przewijał w Waszych opowieściach. Statystyki musiałaby policzyć @Avy, ale wtopy związane z fizjologia moim zdaniem górują 😆
Ja tam już nic nie liczę 😂 Póki dzieciora nie ma to muszę się wyszumieć, bo do Waszych historii nie mam startu 🤣
 
Ej dziewczyny wgl chciałam podpytać Was trochę o owulacje.
Ja w niektóre cykle czas owulacji mam mega dziwny. Dolegliwości trwają około tydzień
Dyskomfort w brzuchu -(jajnik) - niby ból ale sprawiający mega wysokie libido. Uczucie jakby tam coś w środku było.
Czy ktoraś z Was miewa coś podobnego w owulke?

Tak miewam tak, ze czuje jakbym jakąś piłkę miała albo kamień po stronie gdzie pęcherzyk. Teraz tak trwało długo, ze brzuch pobolewał
 
O, wiem, to też pewnie o mnie😶‍🌫️. Źle czułam się z tym, że od kilku miesięcy Was podczytywałam, a sama się nie ujawniałam. To trochę tak, jakbym Was podglądała. Postanowiłam, że spróbuję popisać. Problem polega jednak na tym, że zanim nadrobię posty, zmienia się temat i często ciężko jest mi się wbić. A w pracy nie używam telefonu. Wybaczcie, to jedyne forum, na jakim się kiedykolwiek udzielałam, nawet profilu na fb nie mam🙈 To tak w ramach wytłumaczenia się trochę🥺
Każda z nas odpisuje tak jak ma możliwość. Nawet jeśli temat się już dawno zmienił to śmiało komentuj. To oczywiste, że żadna z nas nie wisi na telefonie 24 h i ma swoje życie prywatne, prace i inne obowiązki 🙂
Nawet jeśli to jest po czasie to zawsze milej sa widziane takie osoby, które cokolwiek napisza. Już Cię kojarzymy, jesteś zaangażowana. Po prostu wkurzają nas osoby zapisujące się na testowanie i zero odzewu. Na caly wątek napiszą dwa posty. Jeden z datą testowania a drugi, że albo dostały @ albo wrzucają pozytywny test. Albo jeszcze gorzej w ogóle się nie odezwą po zapisaniu.
 
Ja tak czasami mam. I mi się właśnie wydaje, że wtedy do owulacji nie doszło. Że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. Kilka dni mnie tak pobolewalo podbrzusze że dramat. Czułam jakbym miala macicę spuchnięta. W dniu spodziewanej @ zrobiłam betę i wyszła 4.6 lub 4.8 już nie pamiętam. Lekarz mi powiedział, że mogła to być ciąża biochemiczna ale mi się wydaje , że bardziej torbiel. Niby wtedy beta też może być podwyższona
Nawet przy pozytywnym teście owulacyjnym mogło nie dojść do owulacji?
 
reklama
😂😂😂 probowalas sie chociaż umyć 😂 takie kary wtedy skutkowaly! Oj i to baardzo. Zapytalam kiedys mamy o kolczyka w jezyku🙈 to czasy gimbazy. Powiedziala ze jak bede miala dobre oceny, a ja bylam 2/3 uczniem z baniami😂😂😂 trzy dni pozniej przyszlam z przebitym jezykiem, zorientowala sie. Zakaz kompa i nie pojechalam na dlugo wyczekiwany biwak harcerski🙈🙈🙈🙈 do
Dzisiaj pamietam jak ryczalam w pokoju z tym jezorem napuchnietym 🙈😂
Ja sobie zrobiłam kolczyk w języku bez wiedzy mamy - jak się dowiedziała ( siostrzeniec mnie podkapował) nie odzywała się do mnie tydzień🙈 byłam przed 18-stką i stwierdziłam, że jestem dorosła😆
 
Do góry